Крайня невістка• 21 октября в 09:55

Довідка про склад сім´ї. Де її отримати і чи можна її отримати онлайн?

автор Крайня невістка • 21 октября в 09:56
Підкажіть будь ласка
Працівниця року• 21 октября в 09:57
Ответ дляКрайня невістка
Підкажіть будь ласка
Гуглу вы уже надоели? Не отвечает?
Не заздріть тьоті• 21 октября в 09:58
их отменили. куда она вам нужна?
автор Крайня невістка • 21 октября в 10:02
Ответ дляНе заздріть тьоті
их отменили. куда она вам нужна?
Точно відмінили? Просять принести
Не заздріть тьоті• 21 октября в 10:02
Ответ дляКрайня невістка
Точно відмінили? Просять принести
кто просит?
ротцвеники• 21 октября в 10:04
В ЦНАП вам надо подойти.
На циголках• 21 октября в 10:04
У вас ЦНАПу немає?
Нічого вдягти• 21 октября в 10:15
депутат місцевий може видати
Моя улюблена страшко• 21 октября в 10:21
Не существует уже давно такой справки
Ответ дляКрайня невістка
Точно відмінили? Просять принести
Кто просил, тот пусть и расскажет, где её взять и как она выглядит
Катастрофа• 21 октября в 10:22
Довідка про склад сім´ї - насправді це довідка про людей, які зареєстровані разом з вами за однією адресою в житловому приміщенні. Тобто якщо чоловік зареєстрований в іншому місці або дитина не зареєстрована, то їх не буде в цьому документі (хіба якщо це сільська місцевість, то в сільраді можуть підтвердити фактичне проживання).
Раніше видавали жеки, тепер дають ЦНАПи. Не впевнена, що Дія таке дає (бо це ж інформація з перехресних джерел про кількох осіб, а не тільки щодо вас\, але я можу помилятись...
Скоро_вчера• 21 октября в 10:22
Нема такої довідки. Відмінили
Катастрофа• 21 октября в 10:24
Ось гугл пише:
Як отримати довідку про кількість зареєстрованих осіб
Зверніться до ЦНАПу: Власник або співвласник житла може подати заяву до ЦНАПу.
Підготуйте документи:
Заява (формується в ЦНАПі).
Документ, що посвідчує особу заявника (паспорт).
Документ, що підтверджує право власності на житло.
Паспортні документи всіх зареєстрованих за цією адресою осіб.
Свідоцтва про народження дітей віком до 14 років.
Інші документи за необхідності.
лаМпочка• 21 октября в 10:32
Ответ дляМоя улюблена страшко
Не существует уже давно такой справки
Який брєд, ми тільки вчора брали
Поміркована думка• 21 октября в 10:51
В Цнапі мій чоловік брав минулого року. Вам правильно тут написали, по суті це довідка про зареєстрованих на одній житловій площі. І видають тільки власнику житла. Якщо довідка потрібна не власнику, треба йти в Цнапі з власником
Моя улюблена страшко• 21 октября в 11:00
Ответ длялаМпочка
Який брєд, ми тільки вчора брали
Покажіть. Саме - Справка про склад сім´ї
лаМпочка• 21 октября в 11:02
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так. Для сина відправляли в Польщу, для оформлення стипендіі соціальної.
Моя улюблена страшко• 21 октября в 11:02
Ответ длялаМпочка
Я ж і кажу - покажіть
лаМпочка• 21 октября в 11:03
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я ж і кажу - покажіть
Покажу, як буду вдома. Я на роботі. Чи ви думаєте, що я кругом її з собою таскаю
лаМпочка• 21 октября в 11:15
Ответ дляМоя улюблена страшко
Там не указано, що довідка про склад сім`ї. А указано, що Відомості про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб. Але це суті не відміняє
західний_діалект• 21 октября в 11:57
Ответ длялаМпочка
Який брєд, ми тільки вчора брали
Шо ви брали? Її відмінили давно
Замулена ріка• 21 октября в 12:16
Ответ дляПоміркована думка
Не зовсім так. Я не так давно отримувала довідку, я не власник, але прописана в житлі. От якби я не була прописана, то отримати не змогла б без власника.
Моя улюблена страшко• 21 октября в 12:18
Ответ длялаМпочка
Міняє
Моя улюблена страшко• 21 октября в 12:21
Ответ длялаМпочка
Міняє