Астоновитесь!• 20 октября в 19:51
Diezel Green Grey
Корсет_на_шурупах• 20 октября в 20:07
Шкода. Я була в Палаці спорту кінець 90- х - початок 2000- х, де вони були хедлайнерами. Здається, це був національний хіт- парад. Ще треба було голосувати. Куповати ’Київькі Відомості’ і купони заповнювати, надсилати. Я заповнювала. А на концерті всі танцювали під Аргументи і,факти Грін Грею. Це була шалена енергетика. Недооціненний гурт. Куди там тому придурку Потапу. А які були вечори з Анатолієм Вескоярським на Гала Радіо. Ммммммм. Моя юність та шкільні роки.
RIP, Дизель.
Поліпривіт всім• 20 октября в 20:15
Хоть в этой теме нормальные отметились
в той, что ранее, нашлись, кто и покойника обгадил
А шо сталося?• 20 октября в 21:59
Ответ дляКорсет_на_шурупах
RIP, Дизель.
я сьогодні згадувала ті Місячні тромбони з діджеєм Толею.
Корсет_на_шурупах• 21 октября в 13:56
Ответ дляА шо сталося?
Так. Смішні розмови та дзвінки. Але діджей Толя, який спеціально розмовляв на суржику, насправді розумний чувак)Атмосфера була на Гала радіо фірмова, стильова. З тих часів жодне радіо не має того класу. А голос діджея Паші мммммии