Вообще не факт• 20 октября в 23:44

Чи красиво у Сваляві?

Дівчата, доброї ночі.
Минулого місяця їздили на Закарпаття в с. Поляна, на машині, жили в готелі, де вид був на хороші гори.
Вирішили на листопад знайти житло і поїхати на місяць, щоб просто змінити обстановку, поїздити подивитися красоти і просто відіспатися на природі.
Черз олх почала дивитися подобову оренду і продзвонювати.
І господар з Полян, рекомендує будинок з новим ремонтом в Сваляві.
Каже, що через дорогу якась річка.
Вбила тут в пошук Свалява і в основном всі пишуть, що місто брудне, немає що там робити.
Но я так розумію, що приватний сектор, якщо ще і річка поруч, то це десь окраїна.
Скажіть будь ласка, чи є пейзажі і краєвиди гір у Сваляві чи не варто?
Розваги нам не потрібно, лише красивий вид.
Просто ціна 1 кімнатної квартири, окремий вхід, з хорошим ремонтом і за місяць всього 10000 грн.
Всім дякую.
Результат:
вже голосів: 16
8 (50%) інше
6 (37.5%) не красиво
2 (12.5%) красиво
Я тертий жук• 21 октября в 08:23
Ответ дляВообще не факт
Так, там красиво.
Ми повернулися і вирішили ще на місяць повернутися.
Но вот така пропозиція, і не знаємо чи шукати далі щось в Поляні, чи можна і в Сваляві. Пропозиція від якої майже неможливо відмовитися . Но хочеться природи, а не бруду і циган. Не знаю, що робити...
Ну , если вам не холодно,
Мне нравится там весной и летом, сейчас для меня там холодно и скучно! Если снег есть да это классно
автор Вообще не факт • 21 октября в 08:27
Ответ дляЯ тертий жук
Ну , если вам не холодно,
Навіть не знаю, що відповісти на рахунок холодно.
В Києві також холодно, но в придачу і погуляти немає де.
Плануємо тепло одіватися і 1-2 години кудись виїздити.
А про сніг цікаво. Він завжди взимку є чи як в Києві пару днів в рік?
І коли зазвичай випадає?
Я тертий жук• 21 октября в 08:30
Ответ дляВообще не факт
І коли зазвичай випадає?
Я так поняла у них есть определенные курорты горнолыжные, где искусственный снег ,
Мне это интересно,
Но я больше люблю ваб веселье, поэтому Египет и Турция мне больше нравится,
А здесь просто спокойно очень, это меня напрягает, разве что книгу читать
Котомафия• 25 октября в 14:36
Ответ дляЯ тертий жук
Да красиво, только приехали от туда, но и денег нужно что бы были какие то развлечения были , вкусняшки
Фото красиві. Та труба і досі фонтанує.... Це як піднятися в гору в сторону колиби над потоком? Недалеко від грунтових дороги?