ІннаПл• 21 октября 2025

Знову болить!!!

В серпні місяці тільки пролікувала запалення яєчників. І ось знову болить. Це вже 4 раз за рік. Гінеколог каже, це все стреси... Вже просто сил нема. Дівчатка, може ви що порадите?
ПадаюВреверансах• 21 октября 2025
Пораджу
1.ще до іншого гінеколога піти.
2. Завагітніти
Sherlok Holmes• 21 октября 2025
поміняти лікаря
mymoly• 21 октября 2025
Я не поняла, воспаление только от стресса? А так бывает?
КлавдіяЧерепиця• 21 октября 2025
Поменяйте врача в первую очередь. Сьездите куда-нибудь отдохнуть на недельку
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 октября 2025
доктор говорит, что воспаления в ЖКТ вызывают воспаления в половых органах. не помню сейчас ее фамилии.
Симфония номер 5• 21 октября 2025
В своё время, 10 лет назад, мне помогли уколы Лонгидазы.
zajka12• 21 октября 2025
Ідіть в якийсь роддом чи стаціонар, нехай там вам пролікують те запалення. Вам просто його не виліковують. Я просто згадала, якось ходила до однієї, то вона навіть не побачила запалення, бо вона націлена була шийку лікувати, залякувала, акцентувала увагу, а те що моя скарга була на біль в яєчниках, вонасписала на нерви. Хоча другий лікар зразу прощупав збільшення їх і узі показало.
Nature is a miracle• 21 октября 2025
Запалення лікується антибіотиками. Прописна істина. Які нерви? Це інфекція. Якщо антибіотики не діють, провести тест на резистентність.