kuskus• сегодня в 12:29

Летить @уєшнік

il-mari• сегодня в 12:46
пишуть, що якась інша фігня тренується
The best offer• сегодня в 12:46
Ответ дляDianaDee
офигеть узнаю об этом из форума
А что там узнавать? Очередной бред
ПадаюВреверансах• сегодня в 12:46
Всі далі жить то прекрасне життя!
Розходимся
КокоСина• сегодня в 12:46
Цілі до повітряного простору не входили. Поки без загроз.
freedom_2015• сегодня в 12:46
зате боти відриваються з ядеркою і мінутною готовністю ,щоб на вашу расію впала та ядерка
Триндичіха Байрактар• сегодня в 12:49
Ответ дляРадужная форель
Ну я не в курсі того питаю
Все можно, у кого мозги и руки есть, отслеживают
автор kuskus • сегодня в 12:49
Ответ дляfreedom_2015
Кон-че-ні
Триндичіха Байрактар• сегодня в 12:52
Ответ дляРадужная форель
Писец..Заморозить не могут то ядерной?
Отопления нет
Отбой тревоги
Триндичіха Байрактар• сегодня в 12:52
Ответ дляРадужная форель
Вот это вы так сейчас шутите?
Для советчиц
r25-1• сегодня в 12:56
Ответ дляkuskus
Один Коля Катлєта не в курсі-проводить репортаж з їдальні. Підставили Колю..
кстаті, дє він?
freedom_2015• сегодня в 12:59
Ответ дляr25-1
кстаті, дє він?
у раді ж
r25-1• сегодня в 13:00
Ответ дляfreedom_2015
у раді ж
його ж таке як тягали . і чуть не сидіти повинен. урода кусок. і ті хто за нього голосував. такого надменного гівна ще пошукати
freedom_2015• сегодня в 13:01
Ответ дляr25-1
так чи то під підписку відпустили чи на поруки ,давно вже
r25-1• сегодня в 13:01
Ответ дляfreedom_2015
((((
freedom_2015• сегодня в 13:02
Ответ дляr25-1
((((
Шевченківський районний суд Дніпра у четвер, 9 жовтня, змінив запобіжний захід нардепу Миколі Тищенку з нічного домашнього арешту на особисте зобов´язання
r25-1• сегодня в 13:03
Ответ дляfreedom_2015
клоуни. на особисте зобовьязання.
сука сюр якийсь-
freedom_2015• сегодня в 13:04
Ответ дляr25-1
клоуни. на особисте зобовьязання.
сука сюр якийсь-
в нас або сюр або повний пізд..ь
АстроДок• сегодня в 13:15
прилетел уж наверное
Olga_72• сегодня в 13:29
Він пробиває тільки один шар бетону, пустою залізякою. Або ямку в землі робить. От зовсім не страшно. Я зараз в метрах 200 від минулого прильоту орешника. Ну спустились на поверх нижче. І все.
Задум був який шарахати ракетами в одну точку. А воно розсипається у стратосфері і тільки уламки долітають. Рашики знають про те що воно не працює, і тільки лякають.
Olga_72• сегодня в 13:31
Ответ дляРадужная форель
Вот это вы так сейчас шутите?
Це трололо, ще й зек в минулому, можливо й зараз.
Заздрість то погано• сегодня в 13:32
Ответ дляOlga_72
они запускали болванки все разі, без начинки. Как можно такое писать???
Olga_72• сегодня в 13:39
Ответ дляЗаздрість то погано
Ви думаєте вони раша не бачила спутникові знімки? Бачила. Але по тв показали розвалюхи що там вже рік були після прильоту іскандерів. Ті іскандери що запускали вночі теж можуть бути з начинкою. Орешнік це пугалка, що не поборола закони фізики.
Olga_72• сегодня в 13:54
Ответ дляЗаздрість то погано
Орешнік це просто космічне сміття що падає на землю. Головне щоб залізяка з космосу прямо на голову не впала. Ну і якщо там навіть буде ядерний заряд, то воно не спрацює,згорить в космосі, за законами фізики. Але це привід для Америки завдати удар конкретно по бункеру Путіна, бо в разі вибуха в космосі Америка та космічні держави, постраждають більше України.
автор kuskus • сегодня в 14:32
Ответ дляOlga_72
Так його ж ніби без бойової частини запускали
Olga_72• сегодня в 15:15
Ответ дляkuskus
Байдуже в якому складі запускають, якщо воно сгоряє в стратосфері. Перетворюється в космічний мусор.