Я не Тролль• 21 октября в 11:22
Дівчата, яке взуття зараз носите?
вже перейшли на ботінки чи ще кеди?
Я не Тролль
• 21 октября в 11:24
пару останніх років бачу що жокеї дуже в моді. а вони зручні? якщо в офісі працюєш, то мабуть жарко цілий день висидіти в них. і з чим окрім суконь та спідниць їх носити?
ох. яке взуття оптимально щоб і під сукню і під брюки і під джинси? чи треба різні пари під різні стилі?
Я не Тролль
• 21 октября в 11:24
Ответ дляЯ_з_Франека
Уже ботинки. На улице дубарь
я вчора вже дівцину в песцовій шубі бачила)
Я_з_Франека• 21 октября в 11:26
Ответ дляЯ не Тролль
Одно время были модные меховые жилетки. Да, они красивые, но не практичные. Прикольно: дождь, мадам в такой жилетке и мокрая как кошка
Я не Тролль
• 21 октября в 11:28
Ответ дляЯ_з_Франека
памʼятаю, колись також про таку мріяла, але грошей не було тоді це ж 10ті роки бідне студентство)
зараз дивлюся знову люди в песцових шубках коротеньких почали ходити
Я не Тролль
• 21 октября в 11:30
Ответ дляОливьЕЖечка
На вулиці в кросівках, в офісі взуваю УГГ
йой, у вас холодно в офісі? у нас жаркувато.
А у нас макарошки• 21 октября в 11:33
Ответ дляЯ_з_Франека
У неё не было дождя
ОливьЕЖечка• 21 октября в 11:41
Ответ дляЯ не Тролль
У нас в офісі холод собачий, одягаюсь тепліше, ніж на вулиці, бо за компом постійно, майже не рухаюсь, а вікна постійно відкриті. Колеги якісь ошпарені (чи притрушені, чи клімактеричні), їм жарко, навіть коли на вулиці мінус, всі вікна настіж
Моторошні троянди• 21 октября в 12:11
в ботинках и кроссовках не летних хожу, в кедах уже холодно конечно..
Там-тарарам• 21 октября в 12:15
Кросівки замшеві на байці. В офісі перевдягаю тапочки, в нас тепла підлога