Кручу хвости• 21 октября в 16:13
Вологовідштовхувальний спрей для взуття. Який дієвий?
Дідова баба• 21 октября в 16:23
У меня один salamander, норм, но я не обуваю под ливень обувь замшевую. Снег идущий выдерживает. Только проработать хорошо надо
ЛеньГуглить_правда• 21 октября в 16:58
Ответ дляНесу пургу
Та будь який, там склад однаковий, силікони
Ну не скажіть. Взяла Селтон чи якось так із АТБ, запах хімічний не вивітрюється, вже й на вулицю виносила взуття. Йду по вулиці і воно мені смердить(
Кучерявочка• 21 октября в 16:58
ніякий. замшеве взуття ТІЛЬКИ для сухої погоди. Ніякі спреї не допоможуть.