Фуліганка• 21 октября в 16:57
Усвідомила, що нічого не вмію в житті
Мені 25 років, і я зрозуміла, що я нічого не вмію насправді, навіть боюсь сама по телефону до лікаря на прийом записатись
Гидроусилитель руля• 21 октября в 16:59
Это выученная беспомощность: как припечет - так и освоите запись к врачу (как минимум)
Леди_в_ночи• 21 октября в 17:00
у вас есть шанс научиться.. вспоминайте дедушку Ленина и вперед!
Позитивна• 21 октября в 17:02
Ну так сидя здесь на форуме вы точно этот опыт не получите
Вы живете с родителями?
Почему не на работе?
Чем вообще вы занимаетесь?
Вы живете с родителями?
Почему не на работе?
Чем вообще вы занимаетесь?
НЛОша• 21 октября в 17:02
У вас повинна бути якась сильна сторона. Наприклад якщо висока відповідальність, тоді вам буде важко, але при необхідності робити це через роботу, ви потроху навчитесь це робити. Якщо ви переймаєтесь проблемами інших, то не для себе, а для когось, ви зможете це робити. А потім буде набагато легше
Бутерброд и я• 21 октября в 17:04
Мені 35, говорити вмію гарно, на цьому все, освіти немає, мов не знаю, роботи немає, комп´ютером володію мінімально, водійського посвідчення немає.
Я на дні.
А_я_ЛОЖУ!• 21 октября в 17:04
Ответ дляЛеди_в_ночи
Зачем его вспоминать? Люди которым сейчас 20 его и не знают, наверное
Галябалована• 21 октября в 17:04
Ответ дляБутерброд и я
Я на дні.
а хто вам сказав що ви вмієте гарно говорити?
Дикая Роза• 21 октября в 17:05
я теж боюсь, але переступаю через себе і дзвоню. мені 53.
і все, що треба, роблю. берусь, вчусь. з кожним разом все легше.
я навіть виступаю перед великими групами людей і у мене нічого не тьохкає ніде.
Леди_в_ночи• 21 октября в 17:05
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
он завещал’ учиться, учиться, и еще раз учиться!!!’ .. только поэтому!
Дикая Роза• 21 октября в 17:06
Ответ дляБутерброд и я
Я на дні.
йдіть на радіо працювати або експертом на ютьюб)))))
Гидроусилитель руля• 21 октября в 17:07
Ответ дляБутерброд и я
Я на дні.
С голоду же не помираете? Или вас содержит кто-то, или доллары меняете? )
Топтунша• 21 октября в 17:08
После декрета длиною 15 лет, оказавшись за бортом замужней жизни, я чуть не получила инфаркт, боясь попросить в маршрутке остановить на нужной мне остановке))
Топтунша• 21 октября в 17:09
Ответ дляБутерброд и я
Я на дні.
Вы хороший продавец.
Бутерброд и я• 21 октября в 17:10
Ответ дляТоптунша
Вы хороший продавец.
Так, працювала, тяжко, сиджу вдома, чоловік утримує, але, мені не може так везти вічно.
Топтунша• 21 октября в 17:15
Ответ дляБутерброд и я
Ну так выходите опять продавцом. Есть же бутики спокойные, где не надо тягать тяжести и бегать туда сюда.
Ангел-предохранитель• 21 октября в 17:18
Ой автор, я в 27 начала работу в логистике, по телефону боялась разговаривать, даже позвонить на новую почту вызвать курьера было целым событием, язык путался, руки дрожали. Что уж говорить про другого рода наемный транспорт, договора, заявки - голова шла кругом.
И ничего, раз за разом, раз за разом, уже меня хрен кто переговорит.
Дуняша• 21 октября в 17:29
Ответ дляБутерброд и я
Я на дні.
Як вам вдалося до 35 без роботи і освіти допригати?
Дуняша• 21 октября в 17:30
Ответ дляГалябалована
Той, хто утримує, наприклад?
Дуняша• 21 октября в 17:31
Ответ дляТоптунша
А потім що? Коли ви таки попросили?
Фуліганка
• 21 октября в 17:49
Ответ дляПозитивна
Вы живете с родителями?
Почему не на работе?
Чем вообще вы занимаетесь?
Вы живете с родителями?
Почему не на работе?
Чем вообще вы занимаетесь?
Живу з батьками
В мене сьогодні вихідний, завтра працюю
Якщо чесно, мені нічого не цікаво, мені навіть лінь у будинку прибрати і їсти приготувати , хоча завжди я робила це без проблем
В мене сьогодні вихідний, завтра працюю
Фуліганка
• 21 октября в 17:51
Ответ дляЧекаю завтра
А що ви вже пробували?
Я вмію гарно говорити як тут писали, багато хто каже, що в мене приємний голос.
Вищу освіту маю, працюю по спеціальності, але так нічого не цікаво
Меня много• 21 октября в 17:51
Мені теж 51 ,пішла вчити українську мову. Бо розмовляла російською дуже гарно, не суржик. Вчилась у школі де її не було зовсім.А зараз російська непотрібна, да і не хочу. За освітою режисер, але теж нікому не потрібна. Вмію керувати автомобілем і все.
Повелитель бітка• 21 октября в 17:55
Жизнь длинная ещё научитесь, отрастите и зубы и жабры, всё ещё будет
Позитивна• 21 октября в 17:55
Ответ дляФуліганка
Живу з батьками
В мене сьогодні вихідний, завтра працюю
Вы ничего не хотите и вам ничего не интересно потому что вы живете не свою жизнь
Вы не сепарировались от родителей и продолжаете проживать свою жизнь по траектории, которую задали они
А кто вы ? Чего хотите вы ?
Вы скорее всего не знаете
Это предположение только
Скорее всего и специальность выбрали Вам они
Так можно всю жизнь прожить и не найти себя
К сожалению
А кто вы ? Чего хотите вы ?
Вы скорее всего не знаете
Это предположение только
К сожалению
Фуліганка
• 21 октября в 18:00
Ответ дляПозитивна
А кто вы ? Чего хотите вы ?
Вы скорее всего не знаете
Это предположение только
К сожалению
А кто вы ? Чего хотите вы ?
Вы скорее всего не знаете
Это предположение только
К сожалению
Так, спеціальність теж мама обрала, а тепер я ненавиджу цю роботу