Чижик Пижик• 21 октября в 18:41

Я помітила що на ринку багато хто працює без прро, як вони не переживають

задумчивая мордочка• 21 октября в 18:45
Пердупердил)))
Може ще третю?• 21 октября в 18:49
Они на 1 группе.
ПРРО не обязаны использовать
Мушля з Криму• 21 октября в 18:50
А на ринку прро не потрібен на 1 гр. Чи вже якісь зміни?
Це коли кіоски на 2 гр по всьому місту і в тому числі на ринку...
автор Чижик Пижик • 21 октября в 18:51
Ответ дляМушля з Криму
А як вони торгують?
Грлші в карман без звіту?
бифидобактерияЖоржик• 21 октября в 18:52
Їм можна . Поки що .
А звідки ви знаєте що немає прро?
Правильно_Валерчик• 21 октября в 18:52
Ответ дляЧижик Пижик
А як вони торгують?
Грлші в карман без звіту?
Налоговая не работает после 17....идите домой уже.
Мушля з Криму• 21 октября в 19:00
Ответ дляЧижик Пижик
А як вони торгують?
Грлші в карман без звіту?
Так. Звіт є, щорічний
Залетна Я тут• 21 октября в 19:02
А если они не обязаны прро иметь, то получается и никак не доказать, что купил у них мешок гнилой картошки? И права свои никак не защитить?
Этожзвяздаяегообожаю• 21 октября в 19:11
Ответ дляЗалетна Я тут
Их права кто защитит? И кто вообще на базаре выйдет продавать, если ему ещё кассовая дисциплина для этого требуется с ненормальными штрафами.
автор Чижик Пижик • 21 октября в 19:12
Ответ дляМушля з Криму
Так. Звіт є, щорічний
То прикольно виходить що вони отримають гроші і можуть всю суму не показувати офіційно
Мушля з Криму• 21 октября в 19:45
Ответ дляЧижик Пижик
Ну то створіть їм конкуренцію. Логічно, як маєш мільйони, вже не хочеш стояти на ринку, а ростеш разом з бізнесом і податки інші
Залетна Я тут• 21 октября в 19:55
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ну это как-то нечестно. Прибыль там немаленькая, побольше чем в магазинах, которые обязаны давать чеки
Марс атакует• 21 октября в 20:44
З 1 січня 2026 року (згідно з останніми змінами до законодавства) ФОПи 1-ї групи, а також торговці на ринках, будуть зобов´язані забезпечити можливість безготівкових розрахунків (тобто, мати POS-термінал або інший засіб для прийому платежів картками).Навіть після введення обов´язку мати POS-термінал, сама пільга щодо незастосування РРО/ПРРО для ФОП 1-ї групи, як очікується, залишиться чинною (за умови дотримання всіх інших вимог для 1-ї групи).