А ось і я• 21 октября в 20:39
А у вас бувають дні що всі нібито ігнорять?
Ну тобто і на повідомлення дуже повільно відповідають, і навіть в коментарях десь в інтернеті не реагують незнайомі люди.
При цьому це йде якимось хвилями, 1-2 дні, а потім все як звичайно і зі ставленням знайомих зв´язку немає.
Результат:
вже голосів:
9 (60%)
Не помічала подібного
6 (40%)
Буває таке
0 (0%)
Складно сказати
Перемелица• 21 октября в 20:49
і навіть в коментарях десь в інтернеті не реагують незнайомі люди.
а зачем вы лезете к незнакомым людям? правильно игнорят
Коник-стрибунець• 21 октября в 20:54
Ответ дляПеремелица
Так вот вы и влезли)
Десь так, але...• 21 октября в 21:03
Я усвідомлюю, що коли таке турбує, то це нарцисична травма і схема покинутості чи дефективності. Тому я відрізняю, що це самонакручування, а у інших людей є свої важливіші справи і це ок, що їм не до вас.
А ось і я
• 21 октября в 21:19
Ответ дляДесь так, але...
мене це турбує не у сенсі ’як вони можуть мені не відповідати’, а у сенсі спостереження цікавого феномену.