Милота• 22 октября в 14:41
Чи має термін придатності дозвіл на вивіз дітей за кордон?
Яка вартість цієї послуги? Дякую.
nabludatel• 22 октября в 14:45
Коли я до війни брала таку довіреність від чоловіка, то в ній був термін.
Милота
• 22 октября в 14:45
Ответ дляИграю у края
Хто вивозити зібрався?
Я ( мама). Дозвіл від тата.
Крапипопка• 22 октября в 14:45
Ответ дляМилота
Я ( мама). Дозвіл від тата.
А навіщо? Чи ви не з України їдете
Милота
• 22 октября в 14:46
Ответ дляКрапипопка
А навіщо? Чи ви не з України їдете
З України. Не знала цього. Все на світі пропустила. Дякую 🩷
Крапипопка• 22 октября в 14:47
Ответ дляМилота
Вже три з половиною роки не треба. Як по вашому їдуть за кордон матусі з дітьми, тато яких в ЗСУ наприклад?
Панна Кота• 22 октября в 14:49
Ответ дляКрапипопка
А навіщо? Чи ви не з України їдете
Навіть якщо їхати не з України, а діти та мама є громадянами України, то ніхто дозвіл не питає.
Крапипопка• 22 октября в 14:54
Ответ дляПанна Кота
Не в Україні до того взагалі нікому ніякого діла нема. Згода батьків на виїзд дитини з України це реалізація батьківських прав згідно вітчизняного законодавства.
Милота
• 22 октября в 15:05
Ответ дляКрапипопка
Ми нікуди не їздили, тому навіть не вникала в це.
Крапипопка• 22 октября в 15:20
Ответ дляМилота
Ну а якщо просто подумати. Ви не знаєте, що чоловіки зараз на війні?
Панна Кота• 22 октября в 15:29
Ответ дляКрапипопка
Наприклад, в Німеччині мені рекомендували мати просто письмову згоду батька. Але це не є обов´язковим. Німецька прикордонниця просто спитала, де батько дітей і чи він в курсі, що ми летімо до Туреччини. Ці заходи вживають, щоб запобігти викраденню дітей та торгівлю людьми
Коли мала з класом їхала до Австрії, то всі батьки просто давали письмову згоду, що дитина перетне кордон Німеччина-Австрія.
Милота
• 22 октября в 15:38
Ответ дляКрапипопка
Душно...
Вумна, аж страшно• 22 октября в 16:15
Ответ дляПанна Кота
Дозвіл потрібен лише при виїзді з тієї країни, громадянами якої є діти. При виїзді з України, якщо дитина їде з одним із батьків, дозвіл від іншого не треба. Всі інші країни не мають права нічого вимагати. Хіба що дитину вкрали і подали у міжнародний розшук.