Молчунья• 22 октября в 15:27

Как часто вы бреете волосы в зоне бикини?

Гопница-Советчица• 22 октября в 15:47
Ответ дляБарабасиха
Раз в місяць шугарінг
Показати?
Да
Барабасиха• 22 октября в 15:48
Ответ дляА ось і я
Мрія латентного педофіла
Взагалі то покоління яке пам´ятає мохнатих шмелвів відмирає.
Зараз чоловіки 20-30 років і не знають що у жінок на піські росте волосся
Як_наготую...• 22 октября в 15:49
Раз в тиждень
У мене лазер
Лишилися тоненькі, мʼякі, світлі волосинки на самих губах. Лазер їх погано бачить. Немає контрасту. Шкіра на губах темніша.
Краще лазера нічого немає. Перепробувала все.
А ось і я• 22 октября в 15:50
Ответ дляБарабасиха
А генетична пам´ять вимагає, щоб росло. Може тому серед молоді так багато імпотентів чи асексуалів? Ну не стоїть в них на дівчинку без вторинних статевих ознак, не стоїть. Лишайте хоч смужечку символічно.
Барабасиха• 22 октября в 15:50
Ответ дляА ось і я
Мрія латентного педофіла
Я буквально сьогодні мастурбувала на гей порно.
І попалась відео мужика натюрель. Я аж здригнулась. Там партнер при оральних ласках просто обличчям занурився в чарівний ліс.
Бочка порохУ• 22 октября в 15:50
Ответ длявре_Динка
як давно робите?
Так, давно
Амелі на мілені• 22 октября в 15:50
Ответ дляЯк_наготую...
Раз в тиждень
У мене лазер
Вы до сих пор не отбелили интимную зону?
Мавка• 22 октября в 15:51
Після фурору трусиків від Кім Кардашьян, які солд аут в перші години продажів, замислююся, чи варто взагалі видаляти
Барабасиха• 22 октября в 15:51
Ответ дляА ось і я
Можна поцікавитись. А звідки у вас данні про імпотентність молоді?
Їжак в панчохах• 22 октября в 15:51
Ответ длявре_Динка
мені прорідив, але на зоні глибокого бікіні багато залишилось, і ноги вище колін також не бере і обличчя
Капец, я думала, что мне одной он не взял ноги выше колен. Голени хорошо ушли, а ноги выше колен слой шерсти так и остался, сейчас электро делаю.
В некоторых местах уже электро давно сделала, волосы там вообще не растут. Бикини в том числе, но ещё штук по 10-20 вырастает, раз в полгода их убираю
Парова машина• 22 октября в 15:52
Ответ длявре_Динка
там є схема
спочатку через 4-6-8 тижнів і так все більший і більший інтервал
Да. После третьей процедуры будут увеличивать интервал.
А ось і я• 22 октября в 15:52
Ответ дляБарабасиха
Опосередковано. По тутешніх темах.
А ви не помітили?
Пукимончиг• 22 октября в 15:52
Зачем? Я и так красивая
Барабасиха• 22 октября в 15:53
Ответ дляА ось і я
Опосередковано. По тутешніх темах.
А ви не помітили?
Навіть не пригадаю теми. Моєму хлопцю 25 і в нього не стоїть
вре_Динка• 22 октября в 15:53
Ответ дляЇжак в панчохах
у мене й губи прорідило, але не взяло повноцінно. а електро бере дууже гарно
А ось і я• 22 октября в 15:54
Ответ дляБарабасиха
І як ви з цим живете? Іграшки, таблетки?
куркулиха• 22 октября в 15:54
С каждым душем иначе колятся и появляется раздражение
Як_наготую...• 22 октября в 15:54
Ответ дляАмелі на мілені
Для чого? Мені зайнятись немає чим.🤣
празники не помню• 22 октября в 15:55
Ответ дляА ось і я
Згодна.
Повністю лиса то тільки для ізвращуг радість.
Залишаю смужку, все інше прибираю епілятором раз в 3-4 тижні.
ХуАнита• 22 октября в 15:58
Ответ дляБарабасиха
Ось
Нет, я оставляю полоску
ХуАнита• 22 октября в 16:04
Ответ дляБарабасиха
Ну, если вы любитель клубнички, не могли не заметить, что порно моделей вообще без волос на лобке практически нет, полоска, треугольник , но что-то есть, всё под ноль бывает редко.
Видимо, это таки не возбуждает широкую аудиторию.
вре_Динка• 22 октября в 16:05
Ответ дляБочка порохУ
Так, давно
це не є гуд. шукайте інший лазер чи майстра. вам навішати всещозавгодно можуть
Вітаміни косметика• 22 октября в 16:11
раз на 3-4 дні як влом то тиждень-зазвичай узимку мені лень. але ходжу в бассейн то зазвичай брию
Кондуктор трамвая• 22 октября в 16:29
Только по необходимости
Сама купляю квіти• 22 октября в 16:33
Ответ дляА ось і я
Мрія латентного педофіла
В мене така жопа, що навряд чи )
Аноним ФЕЯ• 22 октября в 16:41
Никогда. Божезбав.
После бритвы кошмар.
Заставляличка• 22 октября в 19:21
Не розумію сенсу залишати смужку.
Сижуревувшоке• 22 октября в 20:37
Никогда.
StanislavFa• 24 октября в 02:20
Делаю лазерную эпиляцию, надоело бриться, а вот если у женщины внизу волосики то супер))