Благоуханочка• 29 сентября в 22:36

У кого тонкие и не очень густые волосы. Какими средствами вы пользуетесь …

…. для придания объема?
Или чтобы укрепить волосы
Fresh_coconut• 29 сентября в 22:37
Укрепить волосы только биотином и витаминами можно.
автор Благоуханочка • 29 сентября в 22:40
Ответ дляFresh_coconut
Втирать, колоть или глотать?
Баба на горошині• 29 сентября в 22:41
Ответ дляБлагоуханочка
Втирать, колоть или глотать?
Глотать
ЯниЯ• 29 сентября в 22:44
Вони жирняться ще від тих засобів(, так що нічим для об´єму, з 3 волосин 5 не зробиш😂 Колись крутила на ніч і косички і різні штуки типа бігудів. Але втомилася і підстриглася
Первоклашка Я• 29 сентября в 22:48
В мене світлі тонкі і рідкі, об´єм не тримається ніяк, мию щодня, минулої осені ще й дуже стало випадати, я прям запанікувала конкретно, обстежилась, лікувала. Слава Богу, що хоч нефарбоване, бо то б взагалі все вилетіло, мабуть. Щоб об´єм прям був і тримався, то в мене і не буває такого(
Для укріплення - 2-3 місяці пропийте біотин велику дозу (10мг) і вітаміни. Найзручніше купити Лавеста Вера, бо там вже і вітаміни, і 10 мг біотину.
Марфа Українівна• 29 сентября в 22:51
Пілінг для шкіри голови + сольовий спрей, 200 грн все разом і ефект видно одразу
Парова машина• 29 сентября в 23:01
Тонкие но не редкие. Блонд немного как-бы уплотняет ща счет того что волосина становится пористой. А так поняла что лучше просто хорошего ухода нет ничего. Лучше когда волосы ухоженны и блестят, чем какие-то обьемы странные.
Залізна пані• 29 сентября в 23:07
Хорошая стрижка для сохранения плотности волос. Подходящее окрашивание. Это должен мастер подбирать исходя из ситуации.
Много средств для укладки и защиты, хорошие браш и щетка для обьема, нормальный фен (не обязательно Дайсон, но современный).
Стайлинговые средства на обьем: текстурайзер, пудра, соль - что вам подойдет.

Укрепление - ампулы и концентраты для скальпа. Колоть я не фанат, так что втираю с массажем. Как раз время осеннего курса, в марте весенний.
Новопоштинская• 29 сентября в 23:07
Чем я только не укрепляла, дорогие хорошие шампуни, биотин, маски до жопы все было. Потом от безденежья стара покупать маски по 3 евро и шампуни по 2 неопознанных марок и такая грива отросла. А теперь после лета опять плохие стали
Залізна пані• 29 сентября в 23:10
Ответ дляНовопоштинская
Никакие шампуни и маски ничего не укрепят. Только внутрь - витамины, концентраты несмываемые и массаж для кровотока. Можно просто массаж по розмариновому тонику,уже увидите пушок через месяц.
Пффф 100%• 29 сентября в 23:26
Спробуйте при кожному миття волосся, вспінювати щампунь силіконовим масажером. Не треба сильно ним розтирати шкіру голови. Радше як масаж.
У мене також тонке, рідке волосся, але коли почала користуватись такою штукою, стало багато молодих волосинок зʼявлятися. При чому це не я навіть відмітила, а майстер. Запитала чим я користуюсь, тому що стало по всій голові багато «молодняку».
ВсеЧетко• 29 сентября в 23:30
Нічим не користуюся. Роблю біозавивку раз на 6 місяців. Обʼєм чудовий. Укладка кучерявим методом засобами від іспанського Мімаре. Шампунь та кондиціонер. З ними голову мию 1 раз на тиждень. Волосся не жирніться взагалі. За рахунок того, що шампуні натуральні без силікону, за рахунок того воно не травмується- рідко мию та рідко, раз на тиждень сушу феном відросла шикарна грива. Плюс біотин 10000 курсом хоча б на на рік, Мені вистачає на два місяці прийому
Радостина• 30 сентября в 08:23
Ответ дляВсеЧетко
У вас мабуть все одно більш густе волосся, у мене 3 волосини, то такий метод не зайшов
Цвірінь• 30 сентября в 11:25
Ответ дляВсеЧетко
який саме шампунь мімаре? замучилась мити голову кожен день
ВсеЧетко• 30 сентября в 11:29
Ответ дляЦвірінь
Зайдіть на їх сатй та оберіть собі за потребами. В мне для кучерявого волосся з динею, в невістки вітамінний з гранатом. Там на всі типи волосся є. Ми спочатку на пробу брали по 200 мл засобів, а потім вже беремо велике пакування
Цвірінь• 30 сентября в 11:38
Ответ дляВсеЧетко
дякую