ГонУрова дівка• 22 октября в 17:23

Результати, які Зервос боявся оприлюднити, правда про щеплення

У 2017 році журналіст і продюсер Дел Бігтрі зустрівся з доктором Маркусом Зервосом, керівником відділення інфекційних хвороб медичного центру Henry Ford Health.

Вони розмовляли про те, що не існує досліджень, які безпосередньо порівнюють здоров’я щеплених і нещеплених дітей. Д-р Зервос, будучи переконаним прихильником вакцинації, погодився провести таке дослідження, щоб підтвердити користь щеплень і "заткнути рота" антивакцинаторам. Вони домовилися, що незалежно від результатів, дослідження буде опубліковане.

Дослідження було завершене у 2020 році. Дел Бігтрі отримав його копію, проте Зервос відмовився публікувати результати. За його словами, публікація призведе до скасування програм вакцинації у всьому світі, і він не хотів брати на себе таку відповідальність. Він також прекрасно розумів, що, опублікувавши це дослідження, він втратить свою посаду.

Що ж показали дані? Проаналізувавши 18 000 дітей, серед яких близько 2000 повністю нещеплених, дослідники виявили:

Щеплені в 4 рази частіше хворіли на астму.

У щеплених у 6,6 рази частіше траплялися гострі та хронічні вушні інфекції.

Розлади мовлення — у 4,5 рази частіше.

Затримки розвитку — у 5,5 рази частіше.

Атопічні захворювання — у 3 рази частіше.

Аутоімунні захворювання — у 6 разів частіше.

Серед повністю нещеплених дітей не було зафіксовано жодного випадку СДУГ, діабету, порушень поведінки, затримок навчання, інтелектуальних або психологічних розладів та нервових тиків. Через це навіть неможливо було статистично підрахувати, у скільки разів вакцинація підвищує ризик цих захворювань.

Серед нещеплених у 17% було діагностовано будь-яке хронічне захворювання. Серед щеплених хоча б однією вакциною — хронічні захворювання мали 57%.

Протягом п’яти років Дел Бігтрі та його адвокат Аарон Сирі намагалися переконати Зервоса оприлюднити результати, але той категорично відмовлявся.

Учора, 9 вересня, сенатор Рон Джонсон провів слухання в сенатському комітеті, де ці дані вперше були оприлюднені.

Слід зазначити, що це дослідження порівнювало повністю нещеплених з тими, хто отримав хоча б одну дозу вакцини. Порівняння з повністю щепленими, ймовірно, показало б ще більш виражені відмінності.

Коли у 2017 році відбулася зустріч Бігтрі і Зервоса, подібних досліджень ще не існувало. Відтоді було опубліковано кілька робіт з подібними результатами. Основна критика тих досліджень полягала в тому, що у нещеплених дітей рідше діагностують хвороби, оскільки вони рідше звертаються до лікарів. У цьому дослідженні цей фактор було враховано. Навіть після виключення з аналізу абсолютно здорових дітей, які не відвідували лікарів, у щеплених все одно виявлявся значно вищий ризик хронічних захворювань.

9 вересня 2025 року може увійти в історію як день початку кінця епохи вакцинації.
ЯниЯ• 22 октября в 17:28
Готуйте ’запасних’ дітей. Знадобляться.
Котя_люлю• 22 октября в 17:29
Ответ дляЯниЯ
Готуйте ’запасних’ дітей. Знадобляться.
Ой,что мне здесь писали во время ковида,потому что мы не шырнулись.Таких упоротых здесь уйма,побегут аж бегом уколоться.
Like-995b• 22 октября в 17:31
Не знаю, автор. Я вакцинирована по самые уши, вообще не болею , кроме простуды. Ковид не делала
автор ГонУрова дівка • 22 октября в 17:31
Ответ дляЯниЯ
Готуйте ’запасних’ дітей. Знадобляться.
я не привита. Якось дожила до 40 років. навіть коронавірусom не хворіла
Сизоока бестія• 22 октября в 17:32
Фігня ваша стаття і ці дослідження, якщо вони взагалі існують. Прокололись на СДВГ.
А-і моя дитина повністю не щеплена має і обструкції і періодично тики
Леся Українка• 22 октября в 17:33
Бегите! У всех пишущих по’ пять бустеров ’ и все в голову!
автор ГонУрова дівка • 22 октября в 17:33
https://www.hsgac.senate.gov/wp-content/uploads/Si... link
Леся Українка• 22 октября в 17:34
Ответ дляГонУрова дівка
’Метать бисер перед .....- плохое дело’
автор ГонУрова дівка • 22 октября в 17:34
Ответ дляСизоока бестія
https://www.hsgac.senate.gov/wp-content/uploads/Si... посиланя на дослідження
автор ГонУрова дівка • 22 октября в 17:35
Ответ дляЛеся Українка
я просто поділась важливою інформацією
ЯниЯ• 22 октября в 17:35
Ответ дляГонУрова дівка
Все колись стається вперше.
Щебетушка• 22 октября в 17:35
Не будет окончания эпохи прививок, бо не выгодно фармбизнесу.

* жаль, что нет ещё статистических данных по здоровью детей, которые в 2-3 поколении привитые( где родители и бабушки/дедушки привиты) и полностью не привитые. Интересно было бы глянуть на цифры.
жар-птица Нюра• 22 октября в 17:36
Ложь, страшная ложь и статистика.
В центре для детей с РАС одинаковое количество детей привитых и не привитых. Были даже рожденные дома с доулой у родителей-веганов.
ЯниЯ• 22 октября в 17:38
Ответ дляКотя_люлю
Так не буде більше чим. Масових безкоштовних вакцин, скоріш за все, не буде. Ви перемогли, радійте.
Ishoy• 22 октября в 17:38
Ответ дляжар-птица Нюра
Ложь, страшная ложь и статистика.
Вы у каждого медкарту посмотрели?
жар-птица Нюра• 22 октября в 17:39
Ответ дляIshoy
Вы у каждого медкарту посмотрели?
Нет. С каждым общалась и дружим до сих пор.
Сизоока бестія• 22 октября в 17:40
Ответ дляЯниЯ
Отого шмурдяка? То й добре, що перестануть нам завозити увесь непотріб під видом великої ласки
Невгамовна• 22 октября в 17:40
Ответ дляГонУрова дівка
тому що всі навколо були щеплені) зараз геть інша картина
Сизоока бестія• 22 октября в 17:40
Ответ дляжар-птица Нюра
У вашої дитини були щеплення?
Щебетушка• 22 октября в 17:40
Ответ дляНевгамовна
Яка?
Мамзелькіна• 22 октября в 17:41
Ответ дляСизоока бестія
Так, СДВГ це спадковість , швидкі пологи . У мене теж дитина має СВДГ , не щеплена.
Банка з медом• 22 октября в 17:42
Ответ дляЯниЯ
Готуйте ’запасних’ дітей. Знадобляться.
Зачем они вообще надо, хоть обычные, хоть запасные?
Олигархи нам навязывают что нужно им рожать будущих рабов, а сами то головой подумать
жар-птица Нюра• 22 октября в 17:47
Ответ дляСизоока бестія
У вашої дитини були щеплення?
Да. Мы изначально искали причину в прививках. Непривитые ровесники дочки имели такие же симптомы РАС.
автор ГонУрова дівка • 22 октября в 17:49
це тільки РАС. A інші хвороби?
жар-птица Нюра• 22 октября в 17:51
Ответ дляГонУрова дівка
це тільки РАС. A інші хвороби?
Это можно сравнить только на однояйцевых близнецах. Все остальное - влияние множественных факторов.
Даже в одной семье у детей разный иммунитет и наследственность.
дама_из_декрета• 22 октября в 17:52
Что-то не поняла, а как они pt-yrs считают если вакцинированых 16000 а невакцинированых только 2000. Понятно что пациенто-года в первом случае будут больше. Или я что-то в статистике не понимаю?
автор ГонУрова дівка • 22 октября в 17:55
Ответ длядама_из_декрета
https://www.hsgac.senate.gov/wp-content/uploads/Si... Почитайте в оригіналі.
дама_из_декрета• 22 октября в 17:57
Ответ дляГонУрова дівка
Так я ж в ту таблицу и посмотрела. 2 фокус групы. 2 тыс без прививок, у 16 тыс хотя бы одна. Потом считают количество обращений к врачу с проблемами. А если групу вакцинированых увеличить до милиона и сравнивать с теми 2000 то цифры вообще будут впечатляющие.
Ща как дам• 22 октября в 18:00
Ответ дляГонУрова дівка
Ну и я почитала, 16521 вакцинированых и 1957 не вакцинированых, немного странная выборка для исследований.
автор ГонУрова дівка • 22 октября в 18:01
Ответ длядама_из_декрета
Я думаю, там процентне співвідношення!
Якби взяли повністю привитих, процент хвороб теж змінився б