Любовь Калистратовна• 22 октября в 17:24

Обструкція в дитини 8 років

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3776292-1#a...

Ось моя ранішня тема, там вже не пишу, бо туди вже не заходить ніхто, час пройшов.
Але ще питання зробила сьогодні три інгаляції вентоліном і дві пульмікортом .
Ну легше, ще не відкашлюєттся все так легко якби хотілось, але легше ніж вчора. Але є температура, цілий день немає а на вечір от зараз 37,5 і вчора точно так же.
Каже лікар що це через вірус. Але лякає, що вона лише на вечір піднімається. Сьогодні ходив гуляти, ну як гуляти, просто походити, лікар рекомендувала. Легше відкашлювалось. Мокроти не є багато, просто спазм ще повертається і до наступної інгаляції свистить так добре.
Страшить ця температура надвечір.
Це може бути наслідком дійсно вірусу ?
Замрійлива• 22 октября в 18:06
А какую другую причину вы рассматриваете? Чем врач не прав?
автор Любовь Калистратовна • 22 октября в 18:26
Ответ дляЗамрійлива
Раніше були обструкції, але без температури. А тут з температурою