Чоловік лежить умираючий лебідь
Пройшов недавно кардіолога: під питанням ішемічна хвороба. Дообстежили (твело-тест, холтер три доби), не підтвердили; також недавно невролога, бо німіла рука. Обстежили, постановили що це спина, нерв, після їзди в болгарію і назад за кермом сиднем,
Пішов до ЛОРа вчора (заболів), ну ЛОР там да. Призначили одні краплі.
Пішов вчора ж - до терапевта. ТАМ!!! Легеня одна «погано дихає». Тахікардія. Виконано: тести грип а, б; ковід; д-димер; ренген; ЗАК, ЦРБ. Тести - негативні; ренген - без особливостей, ні пневмоніі, ні рідини, нічо нема, легеня працює повноцінно, ну а друга легеня і без ренгену питань не викликала.
Сказали інтоксикація від віруса, діагноз - по готовності ЗАК (ну і я так поняла по црб, но црб я так і не бачу)
Ось ЗАК. Що можуть означати такі відхилання від норми. Буду дуже вдячна. 🙏 Чоловік лежить із температурою. 37.2.
Бкду зара доставать тонометр і оксиметр, - тахікардію я ж десь побачу на них?
Попереду ніч. Боязно прям очі прикрить.
Ответ дляКашпо
Тобто чоловікові погано,паше на трьох роботах,ви дома?Він має і дитину доглядати,бо треба про пишатися.А йому відпочинок не потрібен?залишитеся ви дамочка скоро одна і будете на трьох роботах.Тоді може зрозумієте.До цього все йде.Казку про золоту рибку памʼятаєте?
100% свекруня🤮
Црб прийшло. В нулі
А я два тижні із бронхітом, з тепм до 39 на початку, і дитина така сама, і ми вчора уйшли із дитиною до вечора. Щоб працював/страдав. І я не можу помитися і чаю перед уложкою попити? Що ще я не можу? Цирк
Црб прийшло. В нулі
Кашпо• 23 октября 2025
Ответ дляTeonaa
100% свекруня🤮
Црб прийшло. В нулі
А при чому свекруха, не зрозуміла?Дивна ви…
Кашпо• 23 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Багото Ви ото знаєте
То ж ви сама описали.Що ви тут хочете почути?Кого пожаліти вас чи чоловіка?Вас жалко,бо жити з чоловіком який тебе роздражає це треш…А тут ще й захворів.Тікайте..
Ответ дляКашпо
Та нашо мені жаління
Спитала про ЗАК цей. Відповідно це не хвороба, а втома. Ну я його прекрасно розумію. Але і до себе я очікую розуміння. Я хворію з антибіотиками і темп 39,2, на ногах, другий тижд, і на мені дитина із грві, днями і ночами. По секрету - наявна ще й незрозуміла легка кровотеча посеред циклу. Тиск 90. Я написала «проморгатися, гарячого пиття випити», і вкладати дитину (це дві години у нас наразі займає, із псіхами і плачами). А ви кажете що я офігівша. Жінка - це ж не лошадь ломова. А головне це те що донька скучала день, і саме до батька сама хотіла. Перед сном було 30-40 хв. Ну от такий папин період зараз. Вже колись було таке, пройде. Вдруг це не норма. Бо я особисто нічо такого тут не бачу
Кашпо• 23 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Та нашо мені жаління
То чоловік приходить додому після трьох робот а тут четверта-гляди дитину.Коли він відпочиває?Не дивно що такий стан.Взагалі як він живе?І для чого?
Кашпо• 23 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Та нашо мені жаління
Віддайте дитину в садочок і йдіть на роботу.І буде вам щастя.
Ответ дляКашпо
Да яке після трьох. Приходить в 17, після роботи. І коли є запрос, робить щось в компі ще по двох роботах. То є що робить, то нема. То є завжання но не срочне, робить колись потім. Я і так ходжу з малою до мами, ключі прошу нам лишати. Бо з малою - не попрацюєш, це всім відомо.