Сумка з негодою• 22 октября в 21:39
Кто смотрел фильм Ла Ла Ленд? Как вам? Советуете к просмотру
И что понравилось?
Пацелуйнитуда• 22 октября в 21:41
Мені не зайшло. Хоча кілька разів щиро намагалась подивитись. Але я загалом всяке мюзиклове не люблю.
Голодаю• 22 октября в 22:01
Отличный фильм. Сочетание мюзикла и мелодрамы. И очень классный сценарий, можете даже чуток всплакнуть.
Мотористка• 22 октября в 22:15
Мені сподобався. Фільм - мюзикл, очікувано, що музики буде багато. Основний саундтрек - дуже сильний і чудово виражає почуття і емоції, що не потрібно ніяких слів.