Не пириживай• 23 октября 2025
Начало отношений
В период ухаживаний вы каждый день встречались?
Та не реву я• 23 октября 2025
Звичайно, що ні)
Ніколи такого не було.
Бо навіть при навчанні на перших курсах університету було багато задач, подруги, підробітки.
В більш дорослому віці - точно ні.
Бо там ще додалася робота, хоббі, спорт.
Ніколи такого не було.
В більш дорослому віці - точно ні.
Тріль підпільний• 23 октября 2025
По выходным, через год жили вместе у его родителей , ещё через год сняли квартиру.
маминаБубочка• 23 октября 2025
коли зустрічались - то десь ччерез день бачились))) потім була спроба жити разом, але ваЖКО через все місто до роботи кожного дня добиратися.. зараз - тільки на вихідних..але нас звязує тільки досуг та хоббі