Не люблю натовп• 23 октября в 12:58
Ларинготрахеїт, обструкція
Були в лікаря вчора. Каже дуже свистить і ознаки обструкції та ларингіту.
Дитині 10 років. Кашель мокрий, але викашлятись не може.
Призначення лікаря
Небутамол ( інгаляція два рази вдень )
Пульмікорт ( інгаляція через 20 хв після небутамолу, двічі на день)
Вранці і ввечері неофілін + пошпа
Наніч сказала на три дні дати таблетку дексаметазону, бо дуже вже свисти є.
Сьогодні другий день лікування, чуточку легше відкашлювати, але все одно свисти нікуди не ділись. Коли очікувати покращення ?
Що можна ще додати, не з ліків, а з простого щоб та обструкція і ларинготрахеїт пройшов?
Призначення лікаря
Небутамол ( інгаляція два рази вдень )
Вранці і ввечері неофілін + пошпа
Менее Более• 23 октября в 12:59
Призначення достатнє, лікуйтеся, на третій день інгаляцій не раніше
Треба підробіток• 23 октября в 13:01
Зачем еще что-то добавлять? Того, что прописали вполне достаточно. Организм должен перебороть болезнь в своем темпе, чтобы выработать имунитет. Заболевание достаточно серьёзное, не на 2 дня точно.
Не люблю натовп
• 23 октября в 13:02
Ответ дляМенее Более
Дякую. Казала лікар щоб їй подзвони и через три дні і вона скаже чи щось замінювати ви відмінювати чи додати інше. Завтра буде третій день, надіюсь буде краще і свистів буде менше, бідна дитина не може ту мокроту відкашляти через обструкцію
Не люблю натовп
• 23 октября в 13:03
Ответ дляТреба підробіток
Я ж не написала щоб з ліків щось додати, а в принципі.
Я Головна• 23 октября в 13:04
Медикаментів достатньо, більше не треба . Після небутамолу стає легше .
Треба підробіток• 23 октября в 13:07
Ответ дляНе люблю натовп
А что еще можно, ясное дело держать горло и организм в целом в тепле, обильное тёплое питье, не горячее, помогает разжижить мокроту, витамины какие-нибудь можете добавить
Менее Более• 23 октября в 13:07
Ответ дляНе люблю натовп
Вам відхаркувальне ще не назначили, для відходження мокротиння, спочатку треба зняти спазм і набряк
Не цілуюсь з бодуна• 23 октября в 13:09
Боржоми без газа можно добавить ,Так все правильно.3-4 дня будет легче., не лежать главное ,надувать не через силу шарики ,
Не люблю натовп
• 23 октября в 13:16
Ответ дляЯ Головна
На який день пройдуть свисти та обструкція?
Показушница• 23 октября в 13:19
Ответ дляНе люблю натовп
Як спаде набряк слизової, зменшиться запалення та кількість ексудату
Не люблю натовп
• 23 октября в 13:22
Ответ дляМенее Более
Сказала лікар відхаркуюче після інгаляцій, як обструкція пройде тоді добавить. Казала ще рано
Снегопадка• 23 октября в 13:34
Антигістамінне Лоратадин ще нам додавав лікар до цього наботу ліків. Ввечері 1 таб. І масаж спини з постукуванням. Частіше робити вправи на грудну клітину, не лежати на спині.
Не люблю натовп
• 23 октября в 13:48
Ответ дляСнегопадка
Дякую
Червона рута• 23 октября в 13:53
Ответ дляНе люблю натовп
Дякую
Да не надо пока массаж- отек не сошел. Это уже когда начнет мокрота отходить.
Менее Более• 23 октября в 16:00
Ответ дляНе люблю натовп
я про це й написала вище