Ширли-Мырли• 23 октября 2025
Хочу почати більше читати, але не знаю з чого.
Які книги ви порадите для повернення до читання?
Сердючка• 23 октября 2025
Какой жанр любите? Не знаю что посоветовать, я человек настроения то триллеры читаю, то могу роман какой-то для души
Мочалкин блюз• 23 октября 2025
За перикопом є земля.Там посилання на деякі твори теж є.Євгенію Кузнєцову, чудово пише
Бжоли-бандерівці• 23 октября 2025
Якщо історичні романи любите, то Шкляра Троща і Чорний Ворон.
Сімейну трагедію - Матіос Солодка Даруся і Майже ніколи не навпаки.
Просто сімейні історії, як перетинаються лінії дитинства і дорослого життя - Абрикосова книгарня.