Ку-кусик• 23 октября в 19:43

Пенсія,хто виїхав за кордон?

Чи проходили вже ваші батьки ідентифікацію в Пенсійному фонді?
Записалися на відеозвязок. Мама сама не зможе говорити з ними. А я на роботі вдень.
От що це за такі проблеми створюють?
Щоб не платити тих 3200 грн?
автор Ку-кусик • 23 октября в 19:57
Ответ дляБрюльтик
А кто знает жива ваша мама, или нет?
А Ви рахуєте, що людину за коодоном можна в саду закопати після смерті?
СамавиховуюКота• 23 октября в 19:57
Ответ дляБрюльтик
Вы вообще скажите спасибо, что вам звонят, а не отменяют выплату, пока ваша мама им не позвонит.
И лично в пенсионный не придёт...
Брюльтик• 23 октября в 19:58
Ответ дляКу-кусик
То хай виїзжає по гостях. Як людина помирає, то повідомляють установи і беруть свідоцтво про смерть
Кто уведомляет, немецкие власти?
автор Ку-кусик • 23 октября в 19:58
Ответ дляБрюльтик
А вы при чем, учите маму трубку брать.
Ви знаєте, що таке 86 років? Які проведені в селі при важкій праці
СамавиховуюКота• 23 октября в 19:58
Ответ дляДобра, коли сита!
Автор, я вас розумію, все в нашій країні через ж@пу. Дуже жаль , що без навика володіння смартфоном і кого небуть поруч із рідних , старенькі люди не можуть отримати чесно зароблені гроші
Легко могут. Пусть придёт в отделение пенсионного фонда, где ее дело. Без смартфона. Делов то
автор Ку-кусик • 23 октября в 19:59
Ответ дляСливочная пенка
Ви розумієте що таке індетифікація?
Купа людей зараз незрозуміло де, і чи живі і здорові. А супер донька не може приділити 5 хвилин свого часу.
Ну так дату назначили. Взяла вихідний, чекали весь день,ніхто не подзвонив. Подзвонили на гарячу лінію, сказали звяжуться на протязі 30 днів. Мені відпустку взяти на місяць?
Брюльтик• 23 октября в 19:59
Ответ дляКу-кусик
Понятия не имею, может и можно
Добра, коли сита!• 23 октября в 19:59
Ответ дляСамавиховуюКота
Людина за кордоном , ви що читати не вмієте?
Брюльтик• 23 октября в 19:59
Ответ дляКу-кусик
Знаю, моей 86 в апреле было.
автор Ку-кусик • 23 октября в 20:00
Ответ дляБрюльтик
Как проверить, что человек жив?
Прийти до нього, а не навпаки.
Що за кордоном після смерті в саду закопують?
Пишу каліграфічно• 23 октября в 20:00
Ответ дляДобра, коли сита!
Так автор наполягає на тому, що ПФ якось дізнається про смерть людини в іншій країні.
Брюльтик• 23 октября в 20:00
Ответ дляКу-кусик
Прийти до нього, а не навпаки.
Кто должен прийти?
Почемучечка• 23 октября в 20:00
Це для того робиться,щрб знати, що людина, яка отримує пенсію , жива, а не для того - щоб відібрати.
Пишу каліграфічно• 23 октября в 20:00
Ответ дляКу-кусик
Прийти до нього, а не навпаки.
Робітники ПФ повинні їздити по закордонах і перевіряти?
автор Ку-кусик • 23 октября в 20:01
Ответ дляБрюльтик
Кто уведомляет, немецкие власти?
Ні, доя цього існує консульство
Брюльтик• 23 октября в 20:02
Ответ дляКу-кусик
Ні, доя цього існує консульство
А консул откуда узнает?
СамавиховуюКота• 23 октября в 20:02
Ответ дляДобра, коли сита!
Так человеку за границей и предлагают по видео пообщаться, а не в пенсионный явиться!
Люди у нас охреневшие. Как ни сделай - все не так
Понятно, что устали уже иностранцы от этого всего
Почемучечка• 23 октября в 20:02
Ответ дляКу-кусик
Вважаєте.
Зайдіть на сайт ПФУ через дія підпис. Не створюйте собі проблему там ,де її нема
автор Ку-кусик • 23 октября в 20:02
Ответ дляПишу каліграфічно
Нормально дізнаються. Дозвіл на поховання потрібен скрізь
СамавиховуюКота• 23 октября в 20:03
Ответ дляКу-кусик
Ні, доя цього існує консульство
А, т е вашей маме нужно предложить в консульство прийти?
Брюльтик• 23 октября в 20:03
Ответ дляКу-кусик
Учите маму трубку брать, это не сложно.
автор Ку-кусик • 23 октября в 20:04
Ответ дляПишу каліграфічно
А люди виїхали за кордон по своїй волі? Чи може в країні війна? Чи може треба щоб вернулися в Україну на фізичну ідентифікацію? І в цей час прильот. І раптово навантаження на Пенсійний фонд зменшиться
Сонячний день• 23 октября в 20:04
Ответ дляКу-кусик
Як це просто так, їй пенсія нарахована давно. Вона має до 60 років стажу
І? Це вона працювала до 80ти?
Пишу каліграфічно• 23 октября в 20:04
Ответ дляКу-кусик
А якщо людина виїхала в рф чи на окупованих територіях вмерла, чи загинула десь в Костянтинівці і дійсно похована у дворі, то що тоді? ПФ повинні знати, де зараз знаходиться кожен пенсіонер?
автор Ку-кусик • 23 октября в 20:04
Ответ дляБрюльтик
А консул откуда узнает?
А як провести захоронення померлого?
автор Ку-кусик • 23 октября в 20:05
Ответ дляСамавиховуюКота
Брюльтик• 23 октября в 20:05
Ответ дляКу-кусик
А як провести захоронення померлого?
Закопать в саду
автор Ку-кусик • 23 октября в 20:06
Ответ дляПочемучечка
Вважаєте.
Як я зайду через Дію. Як в мами її немає
СамавиховуюКота• 23 октября в 20:06
Ответ дляКу-кусик
Ну тогда у меня к вам встречное предложение - вы возвращаетесь в Украину, идете работать в пенсионный фонд и делаете все хорошо!
автор Ку-кусик • 23 октября в 20:06
Ответ дляСамавиховуюКота
Ага, мертвой?