Ку-кусик• 23 октября в 19:43
Пенсія,хто виїхав за кордон?
Чи проходили вже ваші батьки ідентифікацію в Пенсійному фонді?
Записалися на відеозвязок. Мама сама не зможе говорити з ними. А я на роботі вдень.
От що це за такі проблеми створюють?
Щоб не платити тих 3200 грн?
От що це за такі проблеми створюють?
Щоб не платити тих 3200 грн?
Ку-кусик
• 24 октября в 17:25
Ответ дляИз Виа-гры
От що жадність робить з вами.
Продовжуйте, але зважайте, що нервові клітини з віком все гірше відновлюються
Тоді Вам за пенсію немає чого переживати.
Из Виа-гры• 24 октября в 17:28
Ответ дляКу-кусик
За вашу? Та я і не переживаю.
А моя оформиться як належить, коли прийде час.
Сподіваюсь, вас це заспокоїть
Сливочная пенка• 24 октября в 17:29
Ответ дляКу-кусик
Знаєте, ще бувають вихідні, два дні на тиждень. Але де ж Вам знати, багаті коментариці не працюють
та вгамуйся вже. Дзвони до пенсійного і призначай дату на свої вихідні. Мучениця, срана провокаторша.
Ку-кусик
• 24 октября в 17:30
Ответ дляИз Виа-гры
За вашу? Та я і не переживаю.
Сподіваюсь, вас це заспокоїть
Нервові клітини не відновлювався,по Вашому. То до пенсії і не ...
Сливочная пенка• 24 октября в 17:30
Ответ дляКу-кусик
А Ви бідненька без нерухомості і в Україні. От що заздрість робить з людьми
Яке ж хворе
Ку-кусик
• 24 октября в 17:32
Ответ дляСливочная пенка
Яке ж хворе
Я не сумніваюсь. Можу з своїх статків допомогти на лікаря
Сливочная пенка• 24 октября в 17:35
Ответ дляКу-кусик
Мамі своїй допоможи 💊💊💊
Ку-кусик
• 24 октября в 17:38
Ответ дляСливочная пенка
Мамі своїй допоможи 💊💊💊
Моя мама не бідує. Але пенсія діло принципу. А от Ви???
Из Виа-гры• 24 октября в 17:40
Ответ дляКу-кусик
Ви раніше не...
Подумайте про дітей, яке складне рішення їм доведеться приймати. Щодо тіл. То вже паю не вистачить, ще один кредит доведеться брати
Ку-кусик
• 24 октября в 17:43
Ответ дляИз Виа-гры
Ви раніше не...
Не прийдеться.
За кордоном можна і в саду закопати, судячи з коментарів коментариць.
Зато яка спадщина їм залишиться. Не то що в деяких...
А ще і моя пенсія доплюсується українська.
Из Виа-гры• 24 октября в 18:18
Ответ дляКу-кусик
Не прийдеться.
Пенсія в спадщину не плюсується.
Чого під кущем, разом з місцевими безхатьками. Провідувати буде складно.
Пишіть заповіт на кремацію, а тоді урну в чемодані якось вивезуть та над паєм розвіють. Або під порогом хатки закопають.
Ку-кусик
• 24 октября в 18:29
Ответ дляИз Виа-гры
Пенсія в спадщину не плюсується.
А от що Законами у Вас ’біда’
Из Виа-гры• 24 октября в 18:31
Ответ дляКу-кусик
А от що Законами у Вас ’біда’
Идите свекровь хороните в Донецке.
Многостаночница.
Жалобу кинула.
Надеюсь, минимум два ваших анонима забанят навсегда
Многостаночница.
Жалобу кинула.
Ку-кусик
• 24 октября в 18:34
Ответ дляИз Виа-гры
Идите свекровь хороните в Донецке.
Многостаночница.
Жалобу кинула.
Многостаночница.
Жалобу кинула.
Надійтесь. Що вам ще залишилося? Ні статків, ні знань, ні совісті
Обнимашкина• 28 октября в 02:08
Ответ дляДобра, коли сита!
Автор, я вас розумію, все в нашій країні через ж@пу. Дуже жаль , що без навика володіння смартфоном і кого небуть поруч із рідних , старенькі люди не можуть отримати чесно зароблені гроші
А за границей вообще нет бюрократии, только в Украине
При том, там бы и видеосвязью не заморачивались бы
Обнимашкина• 28 октября в 02:09
Ответ дляКу-кусик
А Ви рахуєте, що людину за коодоном можна в саду закопати після смерті?
А вы думаете, что потом свидетельство о смерти в ПФ Украины передают?
Обнимашкина• 28 октября в 02:10
Ответ дляКу-кусик
Прийти до нього, а не навпаки.
Що за кордоном після смерті в саду закопують?
Приехать к вашей маме за границу? Ахахаха
Оно им надо? Им все равно, получит ваша мама пенсию или нет
Обнимашкина• 28 октября в 02:11
Ответ дляКу-кусик
Нормально дізнаються. Дозвіл на поховання потрібен скрізь
От украинского ПФ? 😂😂😂
Броніки для Моніки• 28 октября в 02:11
Ответ дляКу-кусик
Ні, доя цього існує консульство
если человек умирает ,например, в Германии свидетельство выдается на немецком языке. Оно отличается от нашего
Зліпок ступні• 28 октября в 02:12
’Есть несколько способов пройти идентификацию — посетить сервисный центр или банк, обратиться в консульство Украины за границей, воспользоваться электронным подтверждением через портал Пенсионного фонда или пройти видеосвязь.
Онлайн-процедура смотрится просто. Вы подаете заявку на сайте фонда, после чего с вами связывается сотрудник. В течение 20 минут нужно показать документы и ответить на несколько вопросов. Успешная проверка гарантирует дальнейшие выплаты.’
Ку-кусик
• 28 октября в 06:12
Ответ дляОбнимашкина
Нова ношта прийшла за кордон, паспортний сервіс прийшли, лікарі різні відкрили кабінети, а тут....
Чому іншим має бути не всерівно, існує той пенсійний фонд чи ні?
Ку-кусик
• 28 октября в 06:14
Ответ дляЗліпок ступні
Попробуйте на протязі 20 хвилин. Відповідь прийшла ,щт з вами звяжуться на протязі 30 днів
Зліпок ступні• 29 октября в 01:00
Ответ дляКу-кусик
Обратиться в консульство Украины - это вы не замечаете упорно?
Ку-кусик
• 29 октября в 07:17
Ответ дляЗліпок ступні
Ви не бачите, що лист відправили. Відповідь в особистому кабінеті, що ідентифікація не пройдена