Ку-кусик• 23 октября в 19:43

Пенсія,хто виїхав за кордон?

Чи проходили вже ваші батьки ідентифікацію в Пенсійному фонді?
Записалися на відеозвязок. Мама сама не зможе говорити з ними. А я на роботі вдень.
От що це за такі проблеми створюють?
Щоб не платити тих 3200 грн?
Скляна миша• 23 октября в 22:35
Ответ дляКу-кусик
Так, я заходжу в особистий кабінет через банк. Але то не ідентифікація
Я про спосіб, який вам написали вище в кабінеті ПФ. Там вгорі є Дистанційне інформування
Любимка-анонимка• 23 октября в 22:37
Ответ дляПишу каліграфічно
А якщо людини вже немає серед живих? Продовжувати виплачувати? Якщо людина живе і вмирає в Україні, то ПФ отримує сповіщення про смерть і пенсію припиняють нараховувати. Як ПФ дізнається жива людина, яка виїхала чи ні?
Консульство должно быть в курсе, если умирает их гражданин в пределах ведомственной страны. Наши дармоеды и тут ничего толком организовать не могут.
автор Ку-кусик • 23 октября в 22:39
Ответ дляСкляна миша
Пишуть, що дистанційне інформування це не ідентифікація. А лише повідомлення про зміни
автор Ку-кусик • 23 октября в 22:39
Ответ дляСкляна миша
Почемучечка• 23 октября в 22:41
Ответ дляСкользкая
как можно зайти через чужую Дию?
Зайти в Дію через NFS, зайти в ПФУ
Свідок Перемоги• 23 октября в 22:41
Ответ дляБрюльтик
А кто знает жива ваша мама, или нет?
Ну, взагалі-то якщо громадянин України помер за кордоном, консульство має про це знати…
Ух яка ж Я• 23 октября в 22:46
Ответ дляКу-кусик
В заяві на ідентифікацію є дві графи: на окупованих і за кордоном
Ну вот, как они знают, где человек и кто это будет проверять
Пишу каліграфічно• 23 октября в 22:50
Ответ дляНиф_ниф
Чудеса
Когда умер папа, то на следующий месяц пенсию уже не перечисляли.
Голуби наверное им доставили эту информацию?
Дива) але коли померла мати знаймої, яка жила в місті, окупованому з 2014 року, то пенсію їй платили ще рік після смерті, аж до того моменту, поки та знайома не подала документи на оформлення спадщини.
Из Виа-гры• 23 октября в 22:53
Ответ дляЗаставляличка
ви дура, перепрошую? у них в такому віці пальці покручені, не туди натисне - воно блокується, не працює, вона його кидає і плаче день.
на фіг таке треба, це не допомагає, лише нерви
Дура ви, бо всіх під одну гребінку рівняєте. Ви не знаєте людей, які навіть в цьому віці живчики? І за кермом їздять, і на концерти ходять. І гаджетами вміють користуватися. А я знаю.
Автор не почала тему з віку і подробиць, а одразу з претензій. Ну то якщо принципово, хай допомагає.
автор Ку-кусик • 23 октября в 22:57
Ответ дляИз Виа-гры
Не з претензії, а з питань?
Логіки вже давно немає. За що ми зараз боремося, якщо свободи пересування немає. Про окуповані території питань немає.
Из Виа-гры• 23 октября в 22:59
Ответ дляКу-кусик
Не з претензії, а з питань?
Ви боретесь? Ви ж закордоном. Диванний воїн.
автор Ку-кусик • 23 октября в 23:00
Ответ дляИз Виа-гры
Українці.
Из Виа-гры• 23 октября в 23:01
Ответ дляКу-кусик
А якщо вона (людина)в Україні помре? Як було ’В говорить Україна’, померла мама 6 місяців в гаражі лежала? А син пенсію отримував.
При факті поховання ПФ взнає, що померла
По такому факту він повинен повернути кошти, якщо не добровільно, то через суд. А як на вас з-закордону в суд подати? Ви можете і до її 110 років тоді получати за неї. Тому і потрібна ідентифікація.
автор Ку-кусик • 23 октября в 23:02
Ответ дляИз Виа-гры
Нормально в суд подають
Ліплю вареники• 23 октября в 23:03
Ответ дляСвідок Перемоги
Як? Поцікавтеся скільки консулів у Польщі і скільки громадян України. Або в Німеччині. Це фізично неможливо та ф потреби такої нема. Якщо нема родичів покійного і нікому ховати - то інша справа, і то якщо навіть консульство знайде рідних в Україні, а вони відмовляться ховати, то ховатиме не консульство, а країна де людина померла. Як безхатька, в Україні аналогічно ховають, до речі.
Из Виа-гры• 23 октября в 23:03
Ответ дляКу-кусик
Нормально в суд подають
А вас дуже український суд лякає? У вас нема українських рахунків? Нерухомості? Ну і все. З вас навіть стягнути нічого неможливо
автор Ку-кусик • 23 октября в 23:05
Ответ дляИз Виа-гры
Є в мене і українські рахунки і нерухомість. І у мами.є земельні паї і нерухомість
Свідок Перемоги• 23 октября в 23:08
Ответ дляЛіплю вареники
Поліція має повідомити консульство про факт смерті. Власне, так само, як і в Україні, поліція повідомляє про смерть всі установи, коли помер чоловік моєї мами, всі його банківські картки були заблоковані банками наступного ж дня. Морг передає інформацію поліції , поліція в усі інші установи. Питання не в похованні і отриманні свідоцтва про смерть, а в інформуванні органів. Якщо в морзі опинилося тіло іноземця, звичайно, поліція має повідомити дипломатичні установи країни, громадянином котрої він є і немає ніякої проблеми потім консульству передати цю інформацію органам влади України
Тримаю свічку• 23 октября в 23:23
Ответ дляАнонимба
ви помиляєтесь, я давно живу в Німеччині, а мої ’дорослі’ родичі тут жили більше 30 років, померли, довідки про смерть від Німеччини тільки
так, громадянство було тільки українське
А как они могли 30 лет жить без немецкого гражданства? По укрпаспорту.
Шо за закон такой?
Скляна миша• 23 октября в 23:29
Ответ дляКу-кусик
Моїй бабусі сам пенсійний листа надіслав, де один з можливих пунктів саме такий
Из Виа-гры• 23 октября в 23:30
Ответ дляКу-кусик
І при цьому критично принципово получати 3300. Гроші до грошей.
автор Ку-кусик • 23 октября в 23:31
Ответ дляИз Виа-гры
Так, принципово. Але не критично
Inconvenient• 23 октября в 23:38
Ответ дляИз Виа-гры
Автор, вам обом ця сума щось вирішує? Тоді ходити стільки, скільки треба. Ви ж принципові.
Автор важко працює, я це знаю по країні, в якій знаходжуся.
Из Виа-гры• 23 октября в 23:45
Ответ дляInconvenient
До чого це? В неї з кожним коментом все більше цікавого. Ок, тяжко, втомилася. Хай продасть все їхнє майно в Україні, вивезе гроші, покладе на депозит і живе в задоволення на проценти. Але хочеться і на люстру влізти, і кісточкою не подивитися. І ще 3300 додати.
Нерухомість мабуть же в аренду здана? І за паї щороку гроші. І все мало. А пенсійний, с...а, не може вчасно закордон подзвонити. То світла нема, то тривога, то інтернет впав.
автор Ку-кусик • 23 октября в 23:49
Ответ дляИз Виа-гры
За пай платять 14000 грн в рік.В квартирі живуть діти мої.
А Вам бажаю дожити до пенсії і отримувати 3300 в доларах.
Надіюсь, що такі сайти не читають наші вороги. То жесть.
Готові горло перегризти.
Таких як моя мама зараз тисячі і не всім є кому допомогти.
автор Ку-кусик • 23 октября в 23:50
Ответ дляИз Виа-гры
Пенсія зароблена чесно. І таки да Пенсійний с..а, ще раз пишу прокурорів-інвалідів не ідентифікує
Inconvenient• 24 октября в 00:03
Ответ дляМайданщица
Слушайте, вы когда приехали в Германию, или где там вы сейчас, вам сразу всё вынесли на блюдечке или бумажки на бумажку вам пришлось долго ждать? Вы им заявили с порога, что вы думаете на этот счёт? Или вы всё же придерживались правил, нравятся они вам или нет?
Я задолго до войні работала специалистом по регуляторным вопросам и насмотрелась на то, как наши чиновники разрабатывали невыполнимые ’правила’ под предлогом гармонизации с законодательством ЕС, и которые в Украине меняли свое содержание на диаметрально противоположное. Помню как требовали получения документов, процедура оформления которых и даже бланки были не разработаны. Войны тогда еще не было, я была в Украине, но соблюсти эти правила ни я, ни другие не могли. И еще помню, с какой злостью мне и другим отвечали чиновники в ответ на вполне естественные вопросы.
Inconvenient• 24 октября в 00:05
Ответ дляЛорка-хлорка
Мне кажется, их цель - по максимуму лишить выехавших пенсий, теперь все ясно. Потому и не звонят, или заставляют лично явиться в ПФ в Сумах, как выше писали.
Я помню, что в начале войны банки автоматически продлили сроки действия банковских карт. Я только через 3 месяца обратила внимание. Смогли же банки отнестись к людям по-человечески и отойти от правил.
Inconvenient• 24 октября в 00:08
Ответ дляМрії у вирії
Кожен бачить те,чим наповнений сам.
В країні, в якій я знаходжуся, я бачу доброзичливість і бажання допомогти і це - разючий контраст з тим що бачу на цьому форумі.
Inconvenient• 24 октября в 00:09
Ответ дляМамаша в бигудях
Ви ж винуєте, що всі злі.
А нас і вбивають, кожного дня.
А хіба не злі?