Ку-кусик• 23 октября в 19:43
Пенсія,хто виїхав за кордон?
Чи проходили вже ваші батьки ідентифікацію в Пенсійному фонді?
Записалися на відеозвязок. Мама сама не зможе говорити з ними. А я на роботі вдень.
От що це за такі проблеми створюють?
Щоб не платити тих 3200 грн?
От що це за такі проблеми створюють?
Щоб не платити тих 3200 грн?
Скляна миша• 23 октября в 22:35
Ответ дляКу-кусик
Так, я заходжу в особистий кабінет через банк. Але то не ідентифікація
Я про спосіб, який вам написали вище в кабінеті ПФ. Там вгорі є Дистанційне інформування
Любимка-анонимка• 23 октября в 22:37
Ответ дляПишу каліграфічно
А якщо людини вже немає серед живих? Продовжувати виплачувати? Якщо людина живе і вмирає в Україні, то ПФ отримує сповіщення про смерть і пенсію припиняють нараховувати. Як ПФ дізнається жива людина, яка виїхала чи ні?
Консульство должно быть в курсе, если умирает их гражданин в пределах ведомственной страны. Наши дармоеды и тут ничего толком организовать не могут.
Ку-кусик
• 23 октября в 22:39
Ответ дляСкляна миша
Пишуть, що дистанційне інформування це не ідентифікація. А лише повідомлення про зміни
Ку-кусик
• 23 октября в 22:39
Ответ дляСкляна миша
Почемучечка• 23 октября в 22:41
Ответ дляСкользкая
как можно зайти через чужую Дию?
Зайти в Дію через NFS, зайти в ПФУ
Свідок Перемоги• 23 октября в 22:41
Ответ дляБрюльтик
А кто знает жива ваша мама, или нет?
Ну, взагалі-то якщо громадянин України помер за кордоном, консульство має про це знати…
Ух яка ж Я• 23 октября в 22:46
Ответ дляКу-кусик
В заяві на ідентифікацію є дві графи: на окупованих і за кордоном
Ну вот, как они знают, где человек и кто это будет проверять
Пишу каліграфічно• 23 октября в 22:50
Ответ дляНиф_ниф
Чудеса
Когда умер папа, то на следующий месяц пенсию уже не перечисляли.
Голуби наверное им доставили эту информацию?
Дива) але коли померла мати знаймої, яка жила в місті, окупованому з 2014 року, то пенсію їй платили ще рік після смерті, аж до того моменту, поки та знайома не подала документи на оформлення спадщини.
Из Виа-гры• 23 октября в 22:53
Ответ дляЗаставляличка
ви дура, перепрошую? у них в такому віці пальці покручені, не туди натисне - воно блокується, не працює, вона його кидає і плаче день.
на фіг таке треба, це не допомагає, лише нерви
Дура ви, бо всіх під одну гребінку рівняєте. Ви не знаєте людей, які навіть в цьому віці живчики? І за кермом їздять, і на концерти ходять. І гаджетами вміють користуватися. А я знаю.
Автор не почала тему з віку і подробиць, а одразу з претензій. Ну то якщо принципово, хай допомагає.
Ку-кусик
• 23 октября в 22:57
Ответ дляИз Виа-гры
Не з претензії, а з питань?
Логіки вже давно немає. За що ми зараз боремося, якщо свободи пересування немає. Про окуповані території питань немає.
Из Виа-гры• 23 октября в 22:59
Ответ дляКу-кусик
Не з претензії, а з питань?
Ви боретесь? Ви ж закордоном. Диванний воїн.
Ку-кусик
• 23 октября в 23:00
Ответ дляИз Виа-гры
Українці.
Из Виа-гры• 23 октября в 23:01
Ответ дляКу-кусик
А якщо вона (людина)в Україні помре? Як було ’В говорить Україна’, померла мама 6 місяців в гаражі лежала? А син пенсію отримував.
При факті поховання ПФ взнає, що померла
По такому факту він повинен повернути кошти, якщо не добровільно, то через суд. А як на вас з-закордону в суд подати? Ви можете і до її 110 років тоді получати за неї. Тому і потрібна ідентифікація.
Ку-кусик
• 23 октября в 23:02
Ответ дляИз Виа-гры
Нормально в суд подають
Ліплю вареники• 23 октября в 23:03
Ответ дляСвідок Перемоги
Як? Поцікавтеся скільки консулів у Польщі і скільки громадян України. Або в Німеччині. Це фізично неможливо та ф потреби такої нема. Якщо нема родичів покійного і нікому ховати - то інша справа, і то якщо навіть консульство знайде рідних в Україні, а вони відмовляться ховати, то ховатиме не консульство, а країна де людина померла. Як безхатька, в Україні аналогічно ховають, до речі.
Из Виа-гры• 23 октября в 23:03
Ответ дляКу-кусик
Нормально в суд подають
А вас дуже український суд лякає? У вас нема українських рахунків? Нерухомості? Ну і все. З вас навіть стягнути нічого неможливо
Ку-кусик
• 23 октября в 23:05
Ответ дляИз Виа-гры
Є в мене і українські рахунки і нерухомість. І у мами.є земельні паї і нерухомість
Свідок Перемоги• 23 октября в 23:08
Ответ дляЛіплю вареники
Поліція має повідомити консульство про факт смерті. Власне, так само, як і в Україні, поліція повідомляє про смерть всі установи, коли помер чоловік моєї мами, всі його банківські картки були заблоковані банками наступного ж дня. Морг передає інформацію поліції , поліція в усі інші установи. Питання не в похованні і отриманні свідоцтва про смерть, а в інформуванні органів. Якщо в морзі опинилося тіло іноземця, звичайно, поліція має повідомити дипломатичні установи країни, громадянином котрої він є і немає ніякої проблеми потім консульству передати цю інформацію органам влади України
Тримаю свічку• 23 октября в 23:23
Ответ дляАнонимба
ви помиляєтесь, я давно живу в Німеччині, а мої ’дорослі’ родичі тут жили більше 30 років, померли, довідки про смерть від Німеччини тільки
так, громадянство було тільки українське
А как они могли 30 лет жить без немецкого гражданства? По укрпаспорту.
Шо за закон такой?
Скляна миша• 23 октября в 23:29
Ответ дляКу-кусик
Моїй бабусі сам пенсійний листа надіслав, де один з можливих пунктів саме такий
Из Виа-гры• 23 октября в 23:30
Ответ дляКу-кусик
І при цьому критично принципово получати 3300. Гроші до грошей.
Ку-кусик
• 23 октября в 23:31
Ответ дляИз Виа-гры
Так, принципово. Але не критично
Inconvenient• 23 октября в 23:38
Ответ дляИз Виа-гры
Автор, вам обом ця сума щось вирішує? Тоді ходити стільки, скільки треба. Ви ж принципові.
Автор важко працює, я це знаю по країні, в якій знаходжуся.
Из Виа-гры• 23 октября в 23:45
Ответ дляInconvenient
До чого це? В неї з кожним коментом все більше цікавого. Ок, тяжко, втомилася. Хай продасть все їхнє майно в Україні, вивезе гроші, покладе на депозит і живе в задоволення на проценти. Але хочеться і на люстру влізти, і кісточкою не подивитися. І ще 3300 додати.
Нерухомість мабуть же в аренду здана? І за паї щороку гроші. І все мало. А пенсійний, с...а, не може вчасно закордон подзвонити. То світла нема, то тривога, то інтернет впав.
Ку-кусик
• 23 октября в 23:49
Ответ дляИз Виа-гры
За пай платять 14000 грн в рік.В квартирі живуть діти мої.
А Вам бажаю дожити до пенсії і отримувати 3300 в доларах.
Надіюсь, що такі сайти не читають наші вороги. То жесть.
Готові горло перегризти.
Таких як моя мама зараз тисячі і не всім є кому допомогти.
Готові горло перегризти.
Ку-кусик
• 23 октября в 23:50
Ответ дляИз Виа-гры
Пенсія зароблена чесно. І таки да Пенсійний с..а, ще раз пишу прокурорів-інвалідів не ідентифікує
Inconvenient• 24 октября в 00:03
Ответ дляМайданщица
Слушайте, вы когда приехали в Германию, или где там вы сейчас, вам сразу всё вынесли на блюдечке или бумажки на бумажку вам пришлось долго ждать? Вы им заявили с порога, что вы думаете на этот счёт? Или вы всё же придерживались правил, нравятся они вам или нет?
Я задолго до войні работала специалистом по регуляторным вопросам и насмотрелась на то, как наши чиновники разрабатывали невыполнимые ’правила’ под предлогом гармонизации с законодательством ЕС, и которые в Украине меняли свое содержание на диаметрально противоположное. Помню как требовали получения документов, процедура оформления которых и даже бланки были не разработаны. Войны тогда еще не было, я была в Украине, но соблюсти эти правила ни я, ни другие не могли. И еще помню, с какой злостью мне и другим отвечали чиновники в ответ на вполне естественные вопросы.
Inconvenient• 24 октября в 00:05
Ответ дляЛорка-хлорка
Мне кажется, их цель - по максимуму лишить выехавших пенсий, теперь все ясно. Потому и не звонят, или заставляют лично явиться в ПФ в Сумах, как выше писали.
Я помню, что в начале войны банки автоматически продлили сроки действия банковских карт. Я только через 3 месяца обратила внимание. Смогли же банки отнестись к людям по-человечески и отойти от правил.
Inconvenient• 24 октября в 00:08
Ответ дляМрії у вирії
Кожен бачить те,чим наповнений сам.
В країні, в якій я знаходжуся, я бачу доброзичливість і бажання допомогти і це - разючий контраст з тим що бачу на цьому форумі.
Inconvenient• 24 октября в 00:09
Ответ дляМамаша в бигудях
Ви ж винуєте, що всі злі.
А нас і вбивають, кожного дня.
А хіба не злі?