Ку-кусик• 23 октября в 19:43

Пенсія,хто виїхав за кордон?

Чи проходили вже ваші батьки ідентифікацію в Пенсійному фонді?
Записалися на відеозвязок. Мама сама не зможе говорити з ними. А я на роботі вдень.
От що це за такі проблеми створюють?
Щоб не платити тих 3200 грн?
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:41
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я заходила і навіть спілкувалася з працівниками ПФ.
Я теж спілкувалась
Чемодан-Вокзал-Майами• 23 октября в 21:42
Ответ дляКу-кусик
Внизу тимчасово проживають за межами України
Ок, дякую.
Сливочная пенка• 23 октября в 21:42
Ответ дляПацаааааааан
А ви не допускається, що доросла дієздатна людина сама вирішує скільки їй працювати? Вибрала ваші повідомлення (спасибі адмінам за кнопочку), ’пиз@ить’ (кінець цитати) тут хіба ви. Причому зовсім не по темі
Так виберіть також коментарі автора і почитайте. Якщо дієздатна і доросла, то в чому проблема пройти ідентифікацію?
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:42
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ок, дякую.
І це тільки тим, що на окупованих територіях і за кордоном
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:43
Ответ дляСливочная пенка
Була дієздатна. Людині вже 86. років
Мамаша в бигудях• 23 октября в 21:43
То запишіться ще раз на цей відеозв’язок.
Пишу каліграфічно• 23 октября в 21:43
Ответ дляInconvenient
Це її родичі і її біль. Що вона сама має зробити, щоб вам легше стало?
До чого взагалі в цій темі племінник та зять автора? Це називається ’маніпуляція’.
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:44
Ответ дляМамаша в бигудях
Не можна ще раз. Не пропускає. Пишуть ,що звяжуться нс протязі 30 днів
Пацаааааааан• 23 октября в 21:44
Ответ дляКу-кусик
Я теж спілкувалась
Так спілкуватись можна, а ідентифікацію пройти - ні, ’ловкость рук - и никакого мошенничества’) вже не раз казала, ці зелені наперсточники професійних вже давно за пояс заткнули
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:44
Ответ дляПишу каліграфічно
Це називається, що подробиці життя тут писати не буду.
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:45
Ответ дляПацаааааааан
Спілкування лише на гарячу лінію
Сливочная пенка• 23 октября в 21:45
Ответ дляКу-кусик
Була дієздатна. Людині вже 86. років
Авториця, що ви лізете до кожного коменту вам не написаному?
Якщо ви давно закордоном, то не могли зі своєі зарплати виділити кошти мамі, щоб вона не тряслась за ці, як ви сказали копійки 3200?
Бідна ваша мама. Ви навіть не можете в елементарно у її допомогти.
Пацаааааааан• 23 октября в 21:46
Ответ дляСливочная пенка
То скористатись своєю порадою і прочитайте ще раз, там є відповідь на ваше питання. Я вірю, ви зможете
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:47
Ответ дляСливочная пенка
Я їй можу допомогти і допомагаю.Але для чого тоді ось це все
Пацаааааааан• 23 октября в 21:47
Ответ дляСливочная пенка
а могли і коротше, як та моя сусідка ’ага, тепер і ти в сраці будеш’, смисл той самий
Пацаааааааан• 23 октября в 21:48
Ответ дляКу-кусик
До того, що Ви за кордоном, хіба ще не зрозуміли?
Ліплю вареники• 23 октября в 21:48
Ответ дляНиф_ниф
Что значит ’просто так’?
Человек работал и платил налоги; почему он не может получить сейчас то, что он отдавал государству 40 лет?
Мама автора вроде не отказывалась от гражданства, поэтому имеет все права на пенсию и не важно где она сейчас живёт
А як пенсійний має розуміти кому виплачує пенсію? Автор сама скаржиться - солідний вік 86 років, навіть по телефону не говорить. Як знати: жива людина чи ні?
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:48
Ответ дляСливочная пенка
Коментарі ніби в моїй темі пишуть. Ні? Чи я влізла в приватну переписку?
Ковбой Хагис• 23 октября в 21:49
Автор Вы писали, что заходили в л/к мамы на сайте ПФУ , там есть с права вверху Дістанційне інформування, нажимаете и выходит табличка там надо поставить пару галочек, это и будет идентификация. Но там нужна электронная подпись. Если у мамы есть карточка приватбанка ее слелать очень просто. Есть в ютюбе ролики с такими подсказками. А вообще если дозвонитесь на горячую линию то Вашу маму могут еще раз записать на идентификацию с указанием времени и даты.Удачи Вам и Вашей маме.
Сливочная пенка• 23 октября в 21:50
Ответ дляПацаааааааан
Яка ж турботлива, але говнеця свого всунула 😂
Мені не потрібні відповіді на очевидні речі. Авториця вважає, що спеціаліст пенсійного прийшла на роботу і думає, дай пошукаю якусь 86 річну жіночку, хай пройде ідентифікацію. І ось у автора геморой. Ні в кого такого немає, ніхто ніколи не проходив ці дії, а от їй прям халепа, як не пощастило.
Скользкая• 23 октября в 21:50
Я случайно прошла верификацию; захожу периодически в кабинет ПФУ и смотрю что там про верификацию . Новостей в кабинете не было никаких. но заходила я туда через Дия подпись. И потом появилась запись, что особа верификована. я глазам не поверила. Не было кнопки про верификацию. ничего не было. также мужа верифицировала. Пожилым очень сложно. Нужна Дия. НО Дия просит верифицироваться без очков, без очков ничего не видно. какие там инструкции надо выполнить.
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:51
Ответ дляЛіплю вареники
А якщо вона (людина)в Україні помре? Як було ’В говорить Україна’, померла мама 6 місяців в гаражі лежала? А син пенсію отримував.
При факті поховання ПФ взнає, що померла
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:52
Ответ дляКовбой Хагис
Дякую. Карточка є. Подивлюсь. Я заходила в особистий кабінет. І там де написано ідентифікація не має нічого
Пацаааааааан• 23 октября в 21:53
Ответ дляСливочная пенка
Говнеця свого в тему насовали хіба ви, причому в кожному своєму пості. Автор судячи з її постів, хоче лиш одного: щоб був призначений конкретний час і дата, щоб вона могла спланувати свій робочий графік
Ковбой Хагис• 23 октября в 21:53
Ответ дляКу-кусик
Вы не туда смотрели, я писала куда надо. ВВерху справо.
автор Ку-кусик • 23 октября в 21:53
Ответ дляКовбой Хагис
Дякую. Зараз спробую
Скользкая• 23 октября в 21:54
Ответ дляПочемучечка
Вважаєте.
Зайдіть на сайт ПФУ через дія підпис. Не створюйте собі проблему там ,де її нема
как можно зайти через чужую Дию?
Ліплю вареники• 23 октября в 21:55
Ответ дляКу-кусик
Ну так дату назначили. Взяла вихідний, чекали весь день,ніхто не подзвонив. Подзвонили на гарячу лінію, сказали звяжуться на протязі 30 днів. Мені відпустку взяти на місяць?
Візьміть відпустку на один день і відведіть у ПФУ де її справа. І смартфон не потрібен.
Скользкая• 23 октября в 21:55
Ответ дляКовбой Хагис
Это не верификация
Ліплю вареники• 23 октября в 21:56
Ответ дляПишу каліграфічно
Так автор наполягає на тому, що ПФ якось дізнається про смерть людини в іншій країні.
Вона наполягає, щоб ПФУ поїхав за кордон шукати її маму )