Ширли-Мырли• 23 октября в 21:39
LiqPay Portmone, iPay, WayforPay, Easy Pay - як ви приймаєте платежі?
Який сервіс зрозуміліший, зручний
В мене послуги дистанційні 3-я група
Може не використовувати прро
В мене послуги дистанційні 3-я група
Може не використовувати прро
Ширли-Мырли
• 24 октября в 12:21
Ответ дляПартизанка
вейфопей дуже зручний, при бажанні може фіскализувати
А там обовязково до обєкту його привязувати?
Партизанка• 24 октября в 12:27
Ответ дляШирли-Мырли
можна робити магазин на сайт або соцмережу. але не обовязково робити кнопку на сайті, бо є можливіть робити інвойси різні (посилання на оплату), які просто скидають клієнту
Ширли-Мырли
• 24 октября в 12:45
Ответ дляПартизанка
Так
А якщо я здаю в подобову оренду і в мене декілька квартир
А тут мабуть треба вказувати на яку конкретно квартиру буде зараховуватись оплата
А немає такого щоб не вказувати адресу, а просто приймати гроші через вейфопей?
Партизанка• 24 октября в 13:05
Ответ дляШирли-Мырли
Так
магазин - це типу ваш кабінет, у нього не вимагається фізична адреса. ви просто реєструєте магазин, підключаєте відшкодування та робите інвойси