В моїй хаті моя правда• 24 октября в 09:56
Що робити, якщо в компанії всі розмовляють, а мене ніхто не слухає?
Живчик-счастливчик• 24 октября в 09:57
не встречаться с этими людьми, вы им не интересны, ищите другую компанию..
Сон і дрімота• 24 октября в 09:58
Нічого, сидіти і слухати. Значить ви не є авторитетною людиною для тієї компанії. А от якщо будете мовчки, то є шанс, що хтось таки зрозуміє, що ви розумна людина...
Я вся ваша• 24 октября в 10:00
Послухаю. У моїй родині було заведено розмовляти по черзі, перебивати — це дурний тон. Я досі дивуюся, що, видно, більшість людей виховували зовсім інакше. І я розумію, коли на телешоу один одного перебивають, бо їм потрібен екранний час, це їхній заробіток — чим більше блиматимуть на екрані, тим краще для іміджу і популярності = грошей. Нащо у затрапезній розмові волати як скажений і не давати вставити слова, я не знаю
Я вся ваша• 24 октября в 10:02
Ответ дляЙосип_молодий
Самій навчитися слухати?
Якщо скористатися вашою порадою, авторка мовчатиме і слухатиме чужий словесний понос замість того, щоб ділитися власними знаннями і емоціями. А останнє якби і є сенсом спілкування. Якщо комусь потрібна мовчазна декорація, можна не кликати людей, а розмовляти з ляльками
Йосип_молодий• 24 октября в 10:06
Ответ дляЯ вся ваша
Із цікавими із задоволенням спілкуються, пара слів у черзі і вже починається спілкування. Якщо не слухають - то це і є ознакою що автор генератор маячні
Я вся ваша• 24 октября в 10:10
Ответ дляЙосип_молодий
У тому і проблема, що важко вставити слово серед балагану. Хтось може перекрикувати і постійно пересмикувати на себе ковдру, але 100% людей не здатні робити це на постійній основі. Є люди з патологічною манією перебити і вставити своє Я Я ЯЯЯ ЯЯЯЯЯЯЯЯЧ де завгодно. Це факт
Ответ дляЙосип_молодий
У многих людей сейчас нет необходимости пообщаться. У людей есть необходимость высказаться. И им в принципе похер, какой степени интересности перед ними собеседник. Даже если перед ними будет боженька или инопланетянин, поверьте, они будут с упоением рассказывать, как у них невестка родила, как они в магазин вчера ходили и каким командам научилась их собака. И ни одного вопроса собеседникам они не зададут, а если и зададут, то ответ их интересовать не будет, они уже сами всё знают об этой жизни)