Илона_747• 16 октября в 09:28

Що ви відчуваєте коли сказали зайве?

Боїтесь, ваші слова використають проти вас?
Сподіваєтеся, ніхто не помітив?
Чи думаєте, всі зосереджені тільки на собі і на ваші слова ніхто не звертає уваги?
Will_Be...• 16 октября в 09:30
Мне пофиг, кто и что подумает про меня - живу. как хочу, и могу себе позволить говорить, что считаю нужным. То, что говорить не хочу - не говорю.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 октября в 09:41
к сожалению, люди всегда используют сказанное против вас. вот такие они свыни. зато вы получите бесценные уроки.
TaFo• 16 октября в 09:48
минутное сожаление.
потом продумываю вариант моих действий, если это таки произойдет.
но пока не замечала за собой слива критичной информации типа
Delmiraa• 16 октября в 09:52
Жалію, звичайно, але не страждаю від того.
Kapitoshka7• 16 октября в 10:39
Я не кажу зайве. Якщо я щось кажу, то воно там має бути. І якщо треба давати триндюлєй, то це вже заслужено.
Kapitoshka7• 16 октября в 10:41
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Щасливі цим не страждають, тільки недолюди. Це як зрадника за праведника видавати і кричати божа роса!!!!!!!! Прозріння.!