ВыФсеВрете• 24 октября в 15:44
Я зробила дуже велику помилку (( дуже
Чоловік інвалід війни, все життя стоїть на квартирному обліку.
Живемо у моєму житлі.
Він на черзі стояв як і стоїть, однак помирає його мама, в селі, переписує будинок на чоловіка і сестру його ( ціна 12 тис дол). Але сестра істерику влаштовує, чоловік продає будинок.
Тепер його зняли з черги.
Ні будинку, ні черги, ні грошей толком.
Живемо у моєму житлі.
Тепер його зняли з черги.
Ні будинку, ні черги, ні грошей толком.
ВыФсеВрете
• 24 октября в 15:44
Я зробила помилку, що не настояла не продавати будинок . Треба було сестрі гроші дати і все
ВыФсеВрете
• 24 октября в 15:45
Ответ дляЛапка
в чем ваша ошибка? не поняла?
Я ж написала
Лапка• 24 октября в 15:46
Ответ дляВыФсеВрете
при чем тут вы со своими советами? у вас муж маленький ребенок?
ВыФсеВрете
• 24 октября в 15:46
Ответ дляЛапка
Бо у нас в сімʼї я приймаю всі важливі рішення, а тут не вміщалася і тепер шкодую
И.О. человека• 24 октября в 15:47
Коли людина втрачає гроші , це найменше , що вона може втратити !
Як кажуть у євреїв «дякуйте , що Бог взяв матеріальним»
В мене родичі два рази крали майно . Трьох кімнатну квартиру і земельну ділянку . Ніколи непобивалась
Свисток ля-минор• 24 октября в 15:51
(пардон! за уточнение) почему сняли с очереди? Он типа стал дико боХат? Это помеха? не встречала подобного....
Свисток ля-минор• 24 октября в 15:52
Ответ дляИ.О. человека
Вы удивительная умница... просто мой герой... (есть причины так говорить) мда... спасибо за пост
ВыФсеВрете
• 24 октября в 15:52
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну це вважається що у нього було житло і він його продав. 13 років стояв на черзі і черга от от підійшла і тут сказали- хєр вам, у вас був будинок!!!
тянитолкайка• 24 октября в 15:53
Ответ дляИ.О. человека
НЕ останню мабуть
ИМХОля• 24 октября в 15:53
Ответ дляВыФсеВрете
У нього погані відносини з сестрою? Там велика площа була?
И.О. человека• 24 октября в 15:57
Ответ длятянитолкайка
НЕ останню мабуть
Одну єдину )
Залишилась кімната в гуртожитку
Миловидна леді• 24 октября в 15:53
яке все життя стоїть на черзі? це скільки? Якої війни інвалід?
ВыФсеВрете
• 24 октября в 15:54
Ответ дляИМХОля
Тобто є 12 тис. Ну то купіть там будинок
Ну ви ж розумієте що навіть менше половини?) по податки сплатилися в сестрі половину віддали
Чи можу ви продаєте будинок за 5 тисяч?
И.О. человека• 24 октября в 15:54
Ответ дляСвисток ля-минор
Дякую !
Свисток ля-минор• 24 октября в 15:54
Ответ дляВыФсеВрете
Типа койка-место было в доме.. нашли повод. Пободаться можно?
Среди моих знакомых были случаи (стояли в очереди и.. заканчилось жилье) но у всех были лазейки найти выход... ну, хоть какие-то...
Великий сатирик• 24 октября в 15:56
Ответ дляВыФсеВрете
Ви ситуацію нормально описати не змогли. Тож так і рішення приймаєте.
ВыФсеВрете
• 24 октября в 15:56
Ответ дляСвисток ля-минор
Нічого не можна зробити нажаль
ИМХОля• 24 октября в 15:59
Ответ дляВыФсеВрете
Це так житло швидко дають?
Пуки-куки• 24 октября в 15:59
Ответ дляВыФсеВрете
Авторе,як дружина військового, ми теж стоїмо на черзі, заспокою - не продаж причина.
Він отримав житло, тому зняли з черги. Не через продаж.
Зараз у тата онко. Він хоче написати заповіт. Має пів хати і службове житло з його майном.
Якщо я стану власницею - мене з черги знімають. Хоча з власності - пів старої хати в глухому селі і майно в квартирі.
На черзі до війни були четверті. Зараз хто зна де, тому що попереду стали ті, хто втратили житло через війну, родини загиблих і важко поранених. Тобто біля 300 чол. В за війну не дали жодної квартири. До цього давали 3-5 в рік.
Тому якщо ваш чоловік отримав в спадок любе житло - він знімається з черги. Да і у вас скоріш за все черга теж просунулась сильно.
Я не проти щоб житло отримали люди, які втратили все.
ВыФсеВрете
• 24 октября в 15:59
Ответ дляИМХОля
Це так житло швидко дають?
Житла немає, компенсація інвалідну війни
ИМХОля• 24 октября в 16:00
Ответ дляВыФсеВрете
Чи можу ви продаєте будинок за 5 тисяч?
Які податки. Спадок без податків. І ви плутаєтесь. Якщо були 6 тис сестрі дати, то разом 12.
Перемелица• 24 октября в 16:00
господи, я вже думала, вас в тюрму посадять за бухгалтерські підстави.
та ви за тією чергою могли взагалі ніколи нічого не отримати.
а так у вас хоча б 5 тис є. Докладете і купите щось.
паркомісце, наприклад. будете здавати його і мати 2000 грн щомісяця на рівному місці.
ВыФсеВрете
• 24 октября в 16:01
Ответ дляПуки-куки
Ви все вірно пишете, але я могла уникнути того, мають багато причин для цього.
Чоловіку потрібне лікування. Я карабкаюся як можу, а тут витратила можливість отримати хоч якусь копійку нормальну. І він заслужив на це.
ИМХОля• 24 октября в 16:01
Ответ дляВыФсеВрете
Ви не відповіли
ВыФсеВрете
• 24 октября в 16:02
Ответ дляИМХОля
Ви не відповіли
Інваліди війни мають право отримати компенсацію . Швидко чи ні- мені не зрозуміло