ВыФсеВрете• 24 октября 2025

Я зробила дуже велику помилку (( дуже

Чоловік інвалід війни, все життя стоїть на квартирному обліку.
Живемо у моєму житлі.
Він на черзі стояв як і стоїть, однак помирає його мама, в селі, переписує будинок на чоловіка і сестру його ( ціна 12 тис дол). Але сестра істерику влаштовує, чоловік продає будинок.
Тепер його зняли з черги.
Ні будинку, ні черги, ні грошей толком.
Качка в тапцях• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Нам сказали що якщо одним днем оформити то в реєстрі не засвітить що він має житло
А ну то ж и рыбку съесть и в лодочке кататься, понятно.
Працівниця року• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Якщо б воно у реєстрі не світилося, то його продати не можна було б.
Хто сказав?
автор ВыФсеВрете • 24 октября 2025
Ответ дляСамохвалова
Так вашего мужа и без продажи дома б сняли с очереди на жилье. Он же при получении наследства стал владельцем. Разве это не логично?
Він не вступав у спадок довгий час
И.О. человека• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Я це знала
Тоді вас просто обманув нотаріус , або хто там вам сказав , що це не відобразиться в реєстрі .
Мяо мой мяо• 24 октября 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Вы удивительная умница... просто мой герой... (есть причины так говорить) мда... спасибо за пост
Ничего нет умного в том чтоб просрать свое имущество, но тем кто украл оно добра и удачи не принесет, жизнь все расставит по местам.
Мяо мой мяо• 24 октября 2025
Ответ дляМиловидна леді
яке все життя стоїть на черзі? це скільки? Якої війни інвалід?
атошник мабудь
И.О. человека• 24 октября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Ви просто дурненька та терпила. Але вже як є.
Ото ж то , що вже як є) змінити я можливості нічого не мала ! Що по вашому я маю робити ? Плакати , бігати до них щодня , добиватись справедливості?🤦‍♀️
Непогодка• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Ну так ця людина є вашою причиною проблем. Як це в реєстр не попадає власник?
И.О. человека• 24 октября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
З чого ви взяли «просрала» , ви знаєте ситуацію?
автор ВыФсеВрете • 24 октября 2025
Ответ дляМиловидна леді
Якої війни? Ви Куку?
Він все життя військовий і двічі інвалід у 2016 і в 2022
Мяо мой мяо• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Ну ви ж розумієте що навіть менше половини?) по податки сплатилися в сестрі половину віддали
Чи можу ви продаєте будинок за 5 тисяч?
Он в любом случае лишился бы дома и денег, если бы не вступил в наследство.
А вступая, получил права на дом.
Дошла ли бы очередь точно - бабка надвое сказала. А так хоть 5000 уе, хоть что то.
автор ВыФсеВрете • 24 октября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
А вступая, получил права на дом.
Ні. Ось його черга підійшла . Мій ще не вставати в спадок
Самохвалова• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Він не вступав у спадок довгий час
Есть он был совладельцем дома - то уже не имеет права на ещё одно жилье. Полно людей вообще не имеют собственности, а вашему мужу почему-то необходимо 2 собственности? Государство не обязано обеспечивать излишками.
автор ВыФсеВрете • 24 октября 2025
Ответ дляСамохвалова
Ну держава зобовʼязана забезпечити інваліда війни а не я
Тому я вважаю що держава зараз зобовʼязана моєму чоловіку і таким як він
Непогодка• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Чого ви вирішили вступити і продати? Чому не можна було просто відмовитися від спадщини на користь сестри? Скажіть чесно, у вас погані стосунки з сестрою?
Мяо мой мяо• 24 октября 2025
Ответ дляИМХОля
Які податки. Спадок без податків. І ви плутаєтесь. Якщо були 6 тис сестрі дати, то разом 12.
Нотариус бесплатно точно не работает
И.О. человека• 24 октября 2025
Ответ дляНепогодка
Тут взагалі все не понятно , але шкода автора
Мяо мой мяо• 24 октября 2025
Ответ дляИМХОля
Ви впевнені, що сестра б віддала половину, якби він не вступав у спадок?
Самохвалова• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Если он совладелец жилье, то не обязана. Погуглите законодательство. Не может государство выдавать УЖЕ собственнику, ещё одно жилье, тогда как миллионы украинцев стоят оюв очереди и являются бомжами.
Uran• 24 октября 2025
Удалено администрацией...
Непогодка• 24 октября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Нотариус бесплатно точно не работает
В державного нотаріуса: 1000-3000 спадкова справа
Пуки-куки• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Цікаво що для вас нормальна сума і безкоштовне лікування.
Протези безкоштовні?
Брат отримує пенсію 28 тис грн
Одноразова виплата більше 200 тис грн
Реабілітація безкоштовна повністю і дуже якісна
Операції, протези, післяопераційне лікування безкоштовне.

Як на мене нормально.
автор ВыФсеВрете • 24 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
Брат отримує пенсію 28 тис грн
Одноразова виплата більше 200 тис грн

Як на мене нормально.
Протези безкоштовні? Ну ну. З гімна і палок …
Ви бачили безкоштовні протези?
Мяо мой мяо• 24 октября 2025
Ответ дляИ.О. человека
Якщо що в мене теж вкрали майно, користуючись моїм на той момент горем, було не до того.
Але я повністю викреслила цих істот із свого життя і свою частку майна забрала, нехай і не все вкрадене в мене.
Мяо мой мяо• 24 октября 2025
Ответ дляИ.О. человека
Я розумію. Менше довіряйте людям. Бачте, крис повно усюди, навіть серед ’близьких’ абощо.
Пуки-куки• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Так, але в спадок він не вступав і міг не вступати ще довго. Саме продаж попала до реєстру
Він щороку заповнює декларацію
Він не міг не написати, що отримав в спадок житло.
Пуки-куки• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Сестра істерику закатала, одним днем вступив і один днем продав.
Ви ж написали що сестра співвласник. Без неї він не міг продати.
И.О. человека• 24 октября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Мені здається , що чужі іноді так не вчинять , як «рідні»
Пуки-куки• 24 октября 2025
Ответ дляЖена миллионера
Смотря какое ранение. Реабилитация может быть и год. Родственник ездит в областной центр на такси, иначе не может из-за травмы. Выплат не хватает((
Якщо автора чоловіку дали інвалідність пов´язану з війною - поранення важке. Там нормальні виплати - я вище написала які
Престидижитатор• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Ні, це хтось дуже ’далекий’ вам сказам.