ВыФсеВрете• 24 октября 2025
Я зробила дуже велику помилку (( дуже
Чоловік інвалід війни, все життя стоїть на квартирному обліку.
Живемо у моєму житлі.
Він на черзі стояв як і стоїть, однак помирає його мама, в селі, переписує будинок на чоловіка і сестру його ( ціна 12 тис дол). Але сестра істерику влаштовує, чоловік продає будинок.
Тепер його зняли з черги.
Ні будинку, ні черги, ні грошей толком.
Живемо у моєму житлі.
Тепер його зняли з черги.
Ні будинку, ні черги, ні грошей толком.
Пуки-куки• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
І от мене оці слова .. нормальні виплати… ну страшно бісять
Люди не сповна розуму, коли думають що це нормальні гроші
Як на мене пенсія 28 тис і одноразова виплата більше 200 тис нормальні гроші.
ВыФсеВрете
• 24 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
Для вас нормальні, доя нас ні
Мяо мой мяо• 24 октября 2025
Ответ дляИ.О. человека
Мені здається , що чужі іноді так не вчинять , як «рідні»
Це факт, бо знають усі слабкі сторони.
Пуки-куки• 24 октября 2025
Ответ дляИ.О. человека
Якщо ви стояли на черзі то мали б знати , що отримуючи спадок , ви втрачаєте чергу .
Точно
Там щороку оновлюються документи і щороку подається довідка що не маєш іншого житла
Пуки-куки• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Нам сказали що якщо одним днем оформити то в реєстрі не засвітить що він має житло
Типу хотіли надурити інших, надурили себе
ВыФсеВрете
• 24 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
Інших це кого? Державу?
Кицюююня• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Сестра істерику закатала, одним днем вступив і один днем продав.
Так вступал или не вступал ?
ВыФсеВрете
• 24 октября 2025
Ответ дляКицюююня
Так вступал или не вступал ?
Мама померла в 23 році, не вступав, вступив у вересні цього року і в той же день продав
Мяо мой мяо• 24 октября 2025
Ответ дляИ.О. человека
Я сама усім завжди поступалась, мене нерідко обманювали, але заради дітей стала жорсткішою. До таких крадіїв і так далі. Бо діти не повинні голодувати чи спати на вулиці, тому що я дала слабину.
Мяо мой мяо• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Для вас нормальні, доя нас ні
У багатьох і цього нема. Люди у прифронтових містах і селах не отримують ні копійки державної допомоги чи виплат, і навіть на комуналку пільг немає.
ВыФсеВрете
• 24 октября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Знаєте що.
Не всі люди рівняються на гірше.
Є люди які хочуть жити краще і намагаються рівнятися на краще.
Мене позиція така не влаштовує. І так пайдьот, бо у сусіда гірше.
Ви ж не знаєте що ми втратили, правда?
Не всі люди рівняються на гірше.
Ви ж не знаєте що ми втратили, правда?
Престидижитатор• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Вже не можна це змінити, не потрібно ’картати’ себе.
Звісно, можно було ще в 23 відмовитись від спадщини на користь сестри (а вона б продала і віддала частку), але вже неможливо змінити обставини, на жаль.
ВыФсеВрете
• 24 октября 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Дякую, мені саме таких слів бракувало 🙏
Додаю напруги• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Пуки-куки• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Ну держава зобовʼязана забезпечити інваліда війни а не я
Тому я вважаю що держава зараз зобовʼязана моєму чоловіку і таким як він
Держава зобов´язана тим, хто не має житла . Тут ще погоджуюсь, а є житло - все.
Він же отримував зарплатню. Знав колись куди йшов. Ніколи військові не були супер забезпеченими.
Пишу як дружина військового.
Пуки-куки• 24 октября 2025
Ответ дляИ.О. человека
Тут взагалі все не понятно , але шкода автора
Після деяких дописів мені не шкода.
Пуки-куки• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Протези безкоштовні? Ну ну. З гімна і палок …
Ви бачили безкоштовні протези?
Не просто бачила) нажаль
Оч@ров@Шк@• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Якої війни? Ви Куку?
Він все життя військовий і двічі інвалід у 2016 і в 2022
Як це двічі інвалід ? Два посвідчення інвалідності ? Щось ви постійно мутите
А так, то ж все законно
Він отримав житло у спадок
А так, то ж все законно
Він отримав житло у спадок
Оч@ров@Шк@• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Ну то у вас є гроші ? Купіть іншу хату
Пуки-куки• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Для вас нормальні, доя нас ні
Судячи з того, що дійшла черга після 13 років служби - ви в малому місті або містечку. Чоловік був військовим, тобто захмарної зарплати не мав і раніше.
При виході на пенсію ще отримав одноразову допомогу, яка більше допомоги при пораненні.
Маєте нормальну пільгу на ком послуги - 75-100% пільга на всю родину.
Проїзд безкоштовний
Багато де пільга в магазинах, нормальна пільга В тому ж Інтертопі 20%
Епіцентрі 20%
В деяких 30-40%
Дітям безкоштовне харчування в школах, пільги в ВНЗ, санаторно-курортне лікування і ще інші пільги.
На свята дають допомогу - невелику, але пару тисяч дають.
Проїзд безкоштовний
Епіцентрі 20%
В деяких 30-40%
Пуки-куки• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
А як продав без проходження сестри? - ви так і не відповіли
Без згоди іншого співвласника
Пуки-куки• 24 октября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Доречі родина автора може взагалі не платити комуналку, якщо вписується в норми. Там 100% пільга
Пуки-куки• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Знаєте що.
Не всі люди рівняються на гірше.
Ви ж не знаєте що ми втратили, правда?
Не всі люди рівняються на гірше.
Ви ж не знаєте що ми втратили, правда?
Працюйте більше.
Мяо мой мяо• 24 октября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Знаєте що.
Не всі люди рівняються на гірше.
Ви ж не знаєте що ми втратили, правда?
Не всі люди рівняються на гірше.
Ви ж не знаєте що ми втратили, правда?
Вы считаете вам деньги и выплаты нужны больше чем например матерям одиночкам с детьми или семьям в прифронтовых селах?
И чего вы ждали от этой темы? Что вам скинутся на новое жилье? Так оно у вас уже есть. И у мужа было, до продажи.
А по очереди получат те, у кого ничего нет.
Пуки-куки• 24 октября 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
А так, то ж все законно
Він отримав житло у спадок
А так, то ж все законно
Він отримав житло у спадок
Так можна. Якщо перша інвалідність не складна, з правом служби (це у офіцерів) він міг служити далі. Потім після другого поранення переглядають на МСЕК і встановлюється нова інвалідність. Але виплати одноразові отримує один раз. Інший - як іде на пенсію по стану здоров´я - там від 300 тис грн якщо стаж у чоловіка автора 13 років.
75% грошового забезпечення за кожний календарний рік служби. Якщо наприклад він був на нулі і отримував 80 тис то виходить 780 тис грн
Пуки-куки• 24 октября 2025
Авторе, мені зайшла ваша тема - віджигацте далі. Буду далі розвінчувати ваші міфи. Я тут в темі, ситуація знайома.
Оч@ров@Шк@• 24 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
Ясно, дякую за пояснення
ИМХОля• 24 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
Проїзд безкоштовний
Епіцентрі 20%
В деяких 30-40%
Проїзд безкоштовний
Епіцентрі 20%
В деяких 30-40%
Про Епіцентр знижку де взяли? Нема такого. І пільгу в внз на електронні підручники можете собі взяти.
ИМХОля• 24 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
Не 100%, а грошима 75 %від норм