Кидстаффовка• 24 октября в 23:27
По СТБ щойно почалась Блакитна лагуна
Не знаю чому, але просто обожнюю цей фільм. З дитинства зачепив. Ніколи не перемикаю, якщо випадково побачила. Правда я взагалі телевізор не дивлюсь
Естетичне задоволення від фільму. А вам подобається?
Кидстаффовка
• 24 октября в 23:42
Ответ дляСижуревувшоке
Збоченка🤣 надивились ото Лагун блакитних
Прикіньте, щойно включила своєму сину 14ти річному, кажу - дивись, класний фільм. Пора викликати патруль поліції за збочення неповнолітніх
Тень льва• 24 октября в 23:42
Ответ дляЗакуйовджена життям
Режиссера еще не посадили? Есть шанс подать в суд.
Ну вот как бы , ладно актрисе 18-20 выглядит молодо , а так 15 лет … кто принимал решение снимать ее с голой грудью? Такое себе
Сижуревувшоке• 24 октября в 23:43
Ответ дляКидстаффовка
В цьому фільмі все природньо. Вони і пояснити не могли їхні відчуття збудження і не розуміли, що з ними відбувається. Все відбулося, як створила сама природа
А яка частина, бо лінь вставати. Я першу більше люблю.
Глаголиця• 24 октября в 23:43
Ответ дляКидстаффовка
Порнографія
Кидстаффовка
• 24 октября в 23:44
Ответ дляСижуревувшоке
Перша
Тень льва• 24 октября в 23:44
Ответ дляКидстаффовка
А неповнолітню акторку хто дублював в інтимних моментах? Чи батьки дали згоду ? Чи як? Мені от цікавить сам механізм? Це взагалі як з букви закону?
Кидстаффовка
• 24 октября в 23:45
Ответ дляГлаголиця
Порнографія
Не смішіть. Скільки вам років? Ви як ханжа
Тень льва• 24 октября в 23:47
Ответ дляКидстаффовка
До чого ханжа до участі неповнолітньоі акторки? Мені в дитинстві фільм дуже подобався , от просто вау , А зараз коли моі доньки вже старші тоі акторки , дивлюсь на то з іншого боку ,
Кидстаффовка
• 24 октября в 23:49
Ответ дляТень льва
Ну то це ж фільм, батьки дали згоду на фільм, а не на збочення. Я не розумію....
А фільми, де гвалтують дітей, як батьки дають згоду?
Сижуревувшоке• 24 октября в 23:51
Ответ дляТень льва
Ну звісно ж, була дублерка. Брук було 14 років.
Тень льва• 24 октября в 23:52
Ответ дляКидстаффовка
Я думаю там є дублери , чи по вашому як? А до речі актору 19 було ,
Тень льва• 24 октября в 23:55
Ответ дляСижуревувшоке
Ну от мені цікаво то ,
Альфред Шнитке• 25 октября в 00:02
Я так и не поняла, а второй фильм чем закончился? Они там ягод наелись и умерли? Или это в первом, не помню уже)
ПлакалаВАвто• 25 октября в 00:10
Ответ дляКидстаффовка
А мені прям кайф, коли дивлюсь
Теж люблю цей фільм, часто дивилися в дитинстві
До речі я їх не сприймала як дітей, вони мені здавалися дорослими
Ще не могла зрозуміти, чому у неї так пізно місячні почалися))
Вже потім дізналася, що головній героїні на той момент було років 14-15, і вже з позиції дорослої людини не сприймаю цей фільм як раніше
Бо не повинна була дитина зніматися в такому фільмі і в тих сценах, які були там зняті
Так точно!• 25 октября в 00:11
Ответ дляГлаголиця
До чого тут мої батьки? Ви різницю відчуваєте 20 років і 16?
А що 16? В Україні, наприклад, це вік згоди на секс, в 16 люди вже сами вирішують вступати їм в сексуальне життя чи ні
СМСница• 25 октября в 00:14
Особливо гидотно це виглядає, коли знаєш трохи більше, ту бідну Брук Шилдс все дитинство експлуатували у такій ролі, чого вартий фільм про бордель «Прекрасне дитя» чи якось так(((
Попалися фрагменти в ютубі, то я прозріла((
Деякі зміни в суспільстві все-таки на краще
І так, в дитинстві воно все виглядає інакше, теж любила цей фільм (Лагуну)
А тепер розумію, як його дивилися дорослі чоловіки(((
ПлакалаВАвто• 25 октября в 00:14
Ответ дляТень льва
Я вот тоже, когда узнала, что актрисе было 14-15 лет, уже не могу смотреть этот фильм как прежде
Взрослые, которые снимали эротические сцены с ребенком 14 лет, как их назвать?
Как назвать родителей, которые разрешили это?
Кидстаффовка
• 25 октября в 00:17
Ответ дляАльфред Шнитке
Це в першому фільмі. Вони помітили, що дитина наїлась ягід, тоді вони розділили і з´їли їх. Їх помітив корабель, один запитує - вони мертві? Другий відповідає: ні ,просто сплять. Тобто кінець неоднозначний, кому як подобається, так і додумуй.
Але коли виходить друга частина, то вони виявились мертві, а дитина - хлопчик живою, його підбирає жінка, у якої дочка
Мошей ницца• 25 октября в 01:19
Я цей фільм скачала ще років 15 тому, так і лежить на накопичувачі))) не дійшли руки подивитись...чи очі)))
Помилуйте мадам• 25 октября в 01:26
Ответ дляПлакалаВАвто
У Брук шилдс вообще есть довольно откровенная фотосессия, кажется в возрасте 10 лет. И на это все добро давала мать. Вообще странно все это. Должен же быть какой-то закон, а не просто разрешение родителей
Смайлик• 25 октября в 07:43
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Фільм вийшов у 1980, коли Брук Шилдс було 15. Відповідно зйомки були ще раніше
А вік акторки має збігатися з віком героїні, яку вона грає?
LiquidGlass• 26 октября в 03:35
Ответ дляТак точно!
Причому до малих, а не підлітків
Люди, вас у гуглі забанили чи що? Педофілія це загальний термін який об´єднує усі збочення в цьому напрямку - там і до зовсім малих, і до підлітків! Як з печери...
LiquidGlass• 26 октября в 03:53
Ответ дляКидстаффовка
Тільки фільм створили дорослі чоловіки, які придумали нереалістичний сюжет лише для того щоб втілити на екрані свої фантазії про практично інцест (герої двоюрідні брат і сестра) і дитячу порнографію. А ще вони намагалися заробити гроші (і не один раз) на сексуалізації Брук Шилдс, (вона сама про це казала в інтерв´ю, це не секрет), а такі речі це сексуальна експлуатація дитини. ’Мама дозволила’ - не аргумент, вона їй і для Плейбоя в 10 років дозволила знятися, якась схиблена. Це не далеко від тих, хто змушує власних дітей займатись проституцією.
Природньо - це на діскавері на тваринок дивитись, їм сценарій не писали.
LiquidGlass• 26 октября в 03:55
Ответ дляСижуревувшоке
Не було там дублерки, в тому то і проблема. Інші часи були.