Коханозадовільна• Изменено 25 октября 2025

Скумбрії із гельмінтами

На першому фото як виглядала рибка на прилавку, потім мені її почистили і приношу додому кладу у вакуумний судок в помічаю випадково як вилазить ця краса і лізе прям зверху по рибі, пішла віддала назад, вони так то типу нормально, а я кажу готуйте самі таке, і вже так не перший раз саме у скумбрії в морській рибі ці гади різні, відвернуло від омегі мене. Доречі це в Європі. Скріншот із відео яе лізе цей гельмінт.
Що ж купувати з морепродуктів?
Черный Ловелас• 25 октября 2025
Когда она была по 8 грн такого не было.
автор Коханозадовільна • 25 октября 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Когда она была по 8 грн такого не было.
Кажу так хочаб обробили рибу, взагалі розслабилися
Неместная Я• 25 октября 2025
Та у вас там и так живут.
Анонимба• 25 октября 2025
А кажуть, що в Європах все в шоколаді… а воно, он шо…
cTpawHoegeJIo• 25 октября 2025
Думал что-то про Ленку, а тут...
Вільний митець• 25 октября 2025
Я теперь при слове скумбрия думаю только о нашей первой леди
Лизочек• 25 октября 2025
Гельминты в рыбе имеют место быть. Живые - не норма.
Ответ дляЛизочек
Типу повинні обробляти були?
У замороженому хеку і скумбрії теж бачила гельмінтів під морожених
А що таке?• 25 октября 2025
Ответ дляЛизочек
Так рыба на 99 процентов зараженная, даже дикая. А это не мороженная вот он и живой.
Госпожа_тамагочи• 25 октября 2025
Ответ дляВільний митець
Аналогично
Напланетянка• 25 октября 2025
Ви шо глистів ніколи не бачили в рибі , особливо в оселядцях такі скручені , а тут живий значить риба свіжак не валялась в морозильці пів року перед тим як потрапити на прилавок.
Наче нематоди якісь
Христя в тiстi• 25 октября 2025
Купую червоного морського окуня замороженого, кижуча, -поки ніколи не бачила гадів, плюс те що риба все ж глибокої заморозки, то це додаткова безпека. Колись, в студентські роки, купила теж скумбрію, пузо розрізала, а звідти гади повипливали - все, більше ніколи в житті не купувала
Мамин тріль• 25 октября 2025
Я тоже видела подобное. Из морепродуктов ем шпроты и красную икру
Задираю носа• 25 октября 2025
Ответ дляНапланетянка
Какой ужас....селёдки накупила..
Страхованная• 25 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Думал что-то про Ленку, а тут...
Как вы оцениваете ее внешность от 1 до 10?
cTpawHoegeJIo• 25 октября 2025
Ответ дляСтрахованная
Зачем мне ее оценивать ? Давайте Вас оценю, если Вам интересно мое мнение.
Не танцую- но пою• 25 октября 2025
Фу. Загневающая Эвропа...!
Брюлик в стразах• 25 октября 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Я теж читала, що тільки глибока заморозка, це десь - 80°, вбиває цих гадів. Ну, або тривала термічна обробка
Брюлик в стразах• 25 октября 2025
Ответ дляХристя в тiстi
А я обожаю скумбрию. Остальную рыбу не люблю. Максимум угорь и лосось в суши
Напланетянка• 25 октября 2025
Ответ дляЗадираю носа
Какой ужас....селёдки накупила..
Як будете чистити не придивляйтесь дуже шо там в кишках😂 Я по цій причині купую тільки філе)
Йосип_молодий• 25 октября 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Типу повинні обробляти були?
Нет. Как они обработают. Вообще селедку и скумбрию после вылова нужно в глубокую заморозку, чтоб глисты сдохли. А так 90 % скумбрии и селедки с глистами. Но живых я еще не видела. Я мороженую всегда беру. И икру в селедке не ем. Эти глисты особенно икру любят.
Йосип_молодий• 25 октября 2025
Ответ дляНапланетянка
Ну тоже вариант. Просто дома выморозить ее.
Йосип_молодий• 25 октября 2025
Ответ дляЗадираю носа
Какой ужас....селёдки накупила..
Та не партесь. Они для нас не опасны
Штора с кисточкой• 25 октября 2025
Ответ дляЙосип_молодий
А я если и беру изредка, то только горячего копчения), уж точно там в процессе повыздыхают
А то иногда хочется рыбки с картошечкой и лучком
Барабасиха• 25 октября 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
23° достатньо
Суцільна зрада• 25 октября 2025
🤮 мерзость
Тоже недавно купила скумбрию ( правда замороженную). Разморозила, давай чистить и там скрученный глист 😵‍💫
Выбросила, больше никогда не куплю
Пекельнi Борошна• 25 октября 2025
Ответ дляВільний митець
почему?
Вільний митець• 25 октября 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
почему?
Ви не з України? Гугл знає, зверніться