Сметчица• 25 октября в 00:18
Консультант з грудного вигодовування
Добрий вечір, дівчата.
Моя сестра зараз у Турції, народила тиждень тому, не може налагодити грудне вигодовування. Потрібна поміч, консультант. В неї там дуже обмежене коло спілкування, тому я шукаю тут. Відгукніться або порекомендуйте когось будь ласка.
З родзинкою• 25 октября в 00:30
Раньше был сайт АКЕВ. у них форум. Если он сейчас функционирует, то там масса советов от специалистов и контакты
Красавица писяная• 25 октября в 00:49
Ольга Сафронова, консультирует уже больше 10 лет. Попробуйте ей написать.
Пекельнi Борошна• 25 октября в 01:28
Господи
А які питання? У неї мастит, чи прикласти не може? Я просто жодної здогадки не маю, ЩО там консультувати. Вона ж не народилася годувальницею. Наловчиться! І дитина навчиться. Дитина щойно народилася. А розсмоктати протоки - це фізично нелегко. Які у Вашої сестри питання, проблеми?
У мене в домі якщо прям глобальне щось, є саме консультант по ГВ, я зможу також оперативно запитати. Але я все ж вважаю, що консультант з ГВ це вигадана «спеціальність». Мастит ітд - є мамолог, хірург; не виходить прикласти - це все прийде. Ще жодна дитина не вмерла з голоду біля маминої , навіть не розробленої, груді.
Уравнобешенная• 25 октября в 11:52
В телеграм група «Молочний затишок» , вам туда это 100%. Бесплатно все распишут и помогут