Гладиолус• 06 октября в 13:40
Київ. Порадьте гінекоглога для підлітка 17 р
Дочці треба до гінеколога через дуже болючі місячні. Попросила мене знайти лікаря. Вона перші дні е може навіть ходити.
Підкажіть будь ласка гарного лікаря жінку. Ми на Позняках. Але це не принципово і ми поїдемо до лікаря в будь яку частину міста
Тётушка Лошадь• 06 октября в 13:47
з донькою зверталися до підліткового гінеколога Березіна в Ісіді. нам сподобалося, делікатний та уважний лікар, Узі, аналізи все на місці
Гладиолус
• 06 октября в 15:59
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Сходіть до Нізалової на Червоному Хуторі.
Дякую