Комиссия50%• 25 октября 2025

Блогер-мільйонник цькує чи захищається?

Ситуація: блогер-мільйонник щось робить із зовнішністю, але не говорить конкретно що. Акцент на тому, що щось є, але це інтрига, і наче все «природно», хоч в минулому і були якісь втручання. Звісно, збираються підписники та починають коментувати. Хтось пише компліменти, хтось обурення, що блогер ніби щось приховує, і свої думки, що ж було зроблене та що саме приховане. Тобто як для блогера наче звична картина, хтось любить, хтось сварить. От в цей раз блогер серед купи тих, на кого образилась, обирає одного коментатора і оголошує на всю аудиторію, що саме цей коментатор ображає. Звісно, в мить фанати блогера кинулися на сторінку цього коментатора, та рознесли, включаючи мати і погрози. От і питання - блогер права? Так і треба недружнім коментаторам! Чи це хейт і травля з боку блогера? В блогера майже 2 млн підписників, в так званого хейтера біля 200 людей. Де та межа - від поняття висловити свою думку до хейту? Я дізналась про цю ситуацію вже після. Коментар «хейтера» скоріше некоректний, ніж образливий. А ось прихильники блогера дійсно перегнули палицю. На мою думку, то краще взагалі ніде не лишати коментарі, та й не створювати кумирів з блогерів, бо там багато фальші. Напишіть свою думку. Тема ця несерйозна, просто поговорити, хто не спить.
Пустощі-веселощі• 25 октября 2025
Ответ дляДайте подуться
Выздоравливайте. По теме, ситуация неоднозначная. Комментатор имеет право на мнение, блогер на реакцию.
Больше поражает не блогер и комментатор, а куча подписчиков, сворой коснувшиеся травить комментатора. Это травля в чистом виде, как стая диких шакалов на кинулись
Кава з адреналіном• 25 октября 2025
Це що за тупе стадо підписота у того блогера, яким спочатку цікаво дрочитись з його зовнішністю, а потім бігти обсирати когось по команді фас..я не знаю на скільки потрібно бути тупим, щоб взагалі оце все читати. Але якісь лохушки і гончарук забезпечують шикарне життя, в на неї і дивитись огидно, тому чому дивуватись.
бифидобактерияЖоржик• 25 октября 2025
Кожен хейтер має бути готовий до хейту в свій бік
бифидобактерияЖоржик• 25 октября 2025
Ответ дляКомиссия50%
Не слід. Тривожний розклад. Сплю 2-3 години, іноді більше. А сьогодні от приятелька звернулась з такою історією, спитала мою думку. Особисто в мене нема відповіді. Я не знаю. Моя відповідь - не створювати собі кумирів. А по темі не знаю. От і хочу почитати думки інших.
Ото вам дурне до голови і лізе, що не спите нормально
Куратор дебошей• 25 октября 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Честно, для меня это такие странные люди, и те, что пишут гадостные комменты и те, ’кумиры’, что нападают потом на этих хейтеров. Неужели людям совсем нечем больше в жизни заняться?
С блогерами то всё понятно, они сапают капусту. Какие ’таланты’ есть такими и пользуются
Бачили як холоденко , психологи наче б то, виставила фото жіночок -хейтерів(хоча там не хейт коментарі були, просто не хвалебні) а там звичайні середньо статистичні жіночки, і обгажувала і перекривлювала їх.
Це тринда
Миззери• 25 октября 2025
Ответ дляКомиссия50%
Получили отличный урок что какой привет такой и ответ и что надо думать что пишешь , потому что многие в интернете ощущают безнаказанность и теряют границы
Решили что имеют право критиковать и писать кому-то неприятные вещи вот и получили ответ аналогичный , все справедливо
Миззери• 25 октября 2025
Ответ дляКопуша
Не первый раз такое встречаю, когда блогер натравливает свою аудиторию против одного человека. Для меня такие люди, как шавки. Не представляю, чтоб по команде блогера бежала и писала кому-то оскорбительные сообщения
Про шавок полностью согласна
Робот Вертер• 25 октября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Вспомнила как Фреймут находила своих хейтеров подкатывала с микрофоном и милым голосом А почему Вы написали что я тупая, вот смотрите красный диплом.....Как же они изворачивались....
Если что, не поклонница Фреймут, но считаю, что за свои слова все же нужно отвечать
А что, красный диплом прям показатель?
Если что, он у меня тоже есть))))
Карма хамелеона• 25 октября 2025
Ответ дляРобот Вертер
А что, красный диплом прям показатель?
Если что, он у меня тоже есть))))
Суть же не в красном дипломе, а в том как люди ведут себя в сетях
Робот Вертер• 25 октября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Не, ну Фреймут сама всех оскорбляла, а как прилетела ’ответка’, то ей сразу ’пригорело’.