13чудоСВЕТА• 28 сентября в 23:55

Чому успішні брешуть, що все сама?

І ця брехня триває роками поруч з умовно успішним бізнесом. По типу «все сама», крик буквально в кожному інтерв’ю. Реклама образу жінки, яка всього досягла «сама». Певно, настільки талановита серед сірої маси лузерів. А потім зʼясовується, що за успіхом та «все сама» гроші чоловіка, коханця, батьків, гроші екс-чоловіка, покровителя тощо. Художниця, дизайнерка, співачка, власниця ювелірного бренду, власниця мережі салонів краси, актриса, список успішних та знаменитих можна продовжувати. За брехливою фразою «все сама» гроші й великі гроші, часто крадені або здобуті нечесним шляхом (можливо, не 100% в усіх випадках, але в більшості). Навіщо оця брехня «все сама»?
Мафиозная• 28 сентября в 23:56
А шо вона має сказати ’це Коля, у нього є гроші, я без нього ніхто’?
Nathalie27• 28 сентября в 23:56
А треба всім розповідати, що тато/коханець/чоловік накрав і треба десь відмити незаконні кошти?
Так точно!• 28 сентября в 23:57
А зачем ей об этом говорить всем?!

Достаточно того, что вы об этом знаете
Дружная семейка• 28 сентября в 23:58
Ну я не брешу, вам легче?
Жертва интернета• 28 сентября в 23:58
Так есть, талантливая писательница премии получала, а там все оплачено..бывает
А вас жаба давит...
Жертва интернета• 28 сентября в 23:58
Ответ дляДружная семейка
Ну я не брешу, вам легче?
А у вас что за успех успешный...
ДаЗдраПерма• 28 сентября в 23:59
Не розумію вашого спічу. Жінкам не можна казати, а чоловікам можна? Така ж картина але претензії тільки до жінок.
Радостина• 28 сентября в 23:59
За всеми успешными дамами стоит спонсор
Дружная семейка• 28 сентября в 23:59
Ответ дляЖертва интернета
А у вас что за успех успешный...
Бренд свой
Проплачена реклама хорошенько, блогеры, тиктокеры. А так китайское барахлишко, просто с небольшим тюнингом😼
ФФФФристайла• 29 сентября в 00:00
Таке бачення у цих людей.
Жертва интернета• 29 сентября в 00:00
Ответ дляДружная семейка
Бренд свой
Ладно, а выхлоп есть? Сколько в месяц откладываете
ВундерКИНГ• 29 сентября в 00:00
Ви маргіналка чи як навколо вас не може бути освічених розумних жінок?

Я не уявляю як сьогодні жінка може вважати що інші жінки лише через ліжко чи батьків отримали свій дохід.
Дружная семейка• 29 сентября в 00:01
Ответ дляЖертва интернета
Ахах) смешно:)
Так точно!• 29 сентября в 00:01
Ответ дляРадостина
За всеми успешными дамами стоит спонсор
А за всеми успешными мужчинами стоит женщина
Жертва интернета• 29 сентября в 00:01
Ответ дляВундерКИНГ

А який у вас доход ..свой
Мию вікна у мороз• 29 сентября в 00:02
Все сама: сама знайшла коханця, сама розкрутила чоловіка на певну суму... Але не протупила і не втратила можливостей.

Багатих батьків це вже не стосується
ДаЗдраПерма• 29 сентября в 00:04
Ответ дляРадостина
За всеми успешными дамами стоит спонсор
Не за всіма. Даремно ви так.
А всі успішні чоловіки - діти успішних батьків (тобто гроші, зв´язки батьків), або чоловіки таких дружин. Я навіть знала одного такого генерала, кар´єра якого стрімко виросла завдяки ’донці генерала’. А так да, вихвалявся, що самий молодий генерал він, все сам, все сам, вагон перловки з´їв і з солдатами в казармі жив роками . Але йому прощається, а жінкам - ні-ні
Мафиозная• 29 сентября в 00:05
Ответ дляВундерКИНГ

Чого ви автора ображаєте?
автор 13чудоСВЕТА • 29 сентября в 00:05
Ответ дляМафиозная
Ну, можна таємничо промовчати. Не відповідати. Чи не просувати цю тему типу «все сама», типу «сильна та геніальна».
Мафиозная• 29 сентября в 00:06
Ответ для13чудоСВЕТА
Знаєте, себе не похвалиш ніхто не похвалить
Love_Love_Love_• 29 сентября в 00:06
Ответ дляМафиозная
Удалено администрацией...
ДаЗдраПерма• 29 сентября в 00:06
Ответ для13чудоСВЕТА
Ну так, завдяки тому що сильна і геніальна добилася розквіту бізнесу. А що не так?
Мафиозная• 29 сентября в 00:07
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Але ці руки нічого не крали😄
автор 13чудоСВЕТА • 29 сентября в 00:08
Ответ дляNathalie27
Можна не волати при кожному пуку, що все сама. Ось Марченко Оксанка не волала, що все сама. Всім і так було все ясно. Або доця Кучми - Оленка. Красиво робила свою справу по музеях. Не волала, що все сама, та гроші татка й чоловіка ні до чого. Типу щось робила. Без оцього пафосу «все сама». А ці сучасні «зірки» просто лізуть зі своїм «все сама». Але потім, як відкривається правда про гроші, то якось дивно. Навіщо вони цей світ собі створюють, що все сама заробила.
Love_Love_Love_• 29 сентября в 00:09
В мене є знайома з малесенького містечка в області, приїхала у Львів, знайшла тут коханця дуже старого і противного, випиває по 0,5 водки щоб з ним переспати, він купив їй теслу, квартиру, возить по курортам, от вже і маму перевезла і мамі квартиру купив. То вона всім каже що все сама, а що має казати?
До того вона ще і з мужиком жила, паралельно з тим зустрічалася і тому з яким жила казала що вона все сама.
Борисфенка• 29 сентября в 00:10
Ответ для13чудоСВЕТА
До Білла Гейтса їм все одно далеко - той також починав в гаражі, бідолаха, але тато випадково був мільйонером.
автор 13чудоСВЕТА • 29 сентября в 00:11
Ответ дляЖертва интернета
А вас жаба давит...
За письменників не знаю. От просто не чула, щоб письменники волали, що все сама. Є труд письменниці - це книжка. Беру читаю. На премії ніколи не звертаю уваги. Із наших обожнюю Карпу. Класно пише. А премії - навіть не знаю, чесно чи ні, мені байдуже. Але вона й ніколи не волала, що все сама. А ці дами «все сама» якось навіть підзадолбали брехнями.
автор 13чудоСВЕТА • 29 сентября в 00:11
Ответ дляДружная семейка
Ну я не брешу, вам легче?
Ви також відома наша «знаменитість»?
ДаЗдраПерма• 29 сентября в 00:12
Ответ дляLove_Love_Love_
А хто їй повинен був допомагати в цьому? Думаєте, вас обманула і не сама ’насосала’? В кожного свої таланти. В мене немає такого, але я хоч не заздрю цьому.
Love_Love_Love_• 29 сентября в 00:13
Ответ дляДаЗдраПерма
При чому тут « мене обманула» ?
А хто заздрить?