Всех в сад• 25 октября 2025

Почему Маленький принц так сильно цепляет взрослых, хотя это детская книга?

Уже не первый раз замечаю
Seehund• 25 октября 2025
Меня не цепляет.)
Вподобайден• 25 октября 2025
да прям, никогда его не понимала. нудятина ни о чем
Мудробаба• 25 октября 2025
Она не детская
Я вот недавно читала сыну мальчик звезда, так он не уснул пока не дочитала и потом не мог уснуть, так впечатлился
Куплю орехи• 25 октября 2025
Там очень глубокий смысл внутри если читать вдумчиво. О трепетном отношении....
Аліса-90ae• 25 октября 2025
Бо вона геніальна.вам цього не зрозуміти
Королева Сарказма• 25 октября 2025
Я в дитинстві не розуміла Алісу, не любила цю казку.
Тепер не люблю наркоманів, і зрозуміла, чому не любила Алісу.
So_so• 25 октября 2025
Это взрослая книга. Зорко одно лишь сердце, глазами главного не увидишь.
Я её любила лет в 17-18, в 45 это очень болезненная книга.
В шоколаде• 25 октября 2025
Я і в підлітковому віці була в захваті, і зараз, 42 мені вже.
Ще люблю Аліску. ’Треба бігти з усіх сил, лише щоб залишатися на місці. А щоб рухатися вперед треба бігти вдвічі швидше ’.
Без комплексів• 25 октября 2025
Прочла выдержки, когда ребенок проходил по школьной программе. По мне какой-то примитивный бред, ребенок такго же мнения. Может, полностью прочесть надо, но уже и желания нет. Не вижу глубокого смысла, он как раз весь на поверхности.
В шоколаде• 25 октября 2025
Ризикну запитати про ’Майстра і Маргариту’. Я також її разів 20 читала.
’Анну Кареніну’ зрозуміла вже лише будучи дорослою.
А от ’Сто років самотності’ ніяк, декілька разів намагалася зрозуміти, не моє.
So_so• 25 октября 2025
Ответ дляВ шоколаде
Я тоже Маркеса читала-читала, не поняла.
В шоколаде• 25 октября 2025
Ответ дляSo_so
Ну скажіть? Всіх однаково звати і всі з усіма атата.
Таке щось.
Эскиз бесконечности• 25 октября 2025
Вопросы совсем не детские поднимает
So_so• 25 октября 2025
А читал кто-то Бёрнс Невидимая сила?
Вподобайден• 25 октября 2025
Ответ дляВ шоколаде
мастер и маргарита вещь! вот прям вещь! аж странно, что она была в школьном курсе. Анну каренину не люблю, но я паталогически не люблю книги с плохой концовкой. читаешь-читаешь и вдруг бац! все, приплыли((
Салт• 25 октября 2025
Ответ дляВ шоколаде
Якщо Вам цікаво - у цієї авторки в ФБ є кілька постів, в яких вона розповідає про екранізацію ’Ста років самотності’ і про саму книгу. Для мене саме вони розкрили, по суті, що мав на увазі Маркес. І моє нерозуміння книги змінилося.
https://www.facebook.com/share/1DbCAEPJRK/
Начальник Анонимов• 25 октября 2025
Та нічого нікого не чіпляє.
Просто кожна хоче показати з себе, яка вона розумна, начитана, високо духовна і відповідає модним трендам.
Ще Поліанна тут котірується і Солодка Даруся.
Так само,як колись була мода на тести IQ, високим рівнем яких тут масово хвалилися.
Всі просто Енштейни, схрещені із Фрейдами.
А елементарні домашні завдання не в стані були дітям допомоги зробити. ( До появи славетного GPT).
В шоколаде• 25 октября 2025
Ответ дляВподобайден
Для мене в школі Анна Кареніна була про повію. І лише дорослою я розуміла її переживання, її схибленість на Вронському.
Занадто багато дорослої літератури в школі.
В шоколаде• 25 октября 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Та нічого нікого не чіпляє.
Самокритично.
Я дійсно люблю літературу, люблю читати.
І gpt також юзаю.
Такий от когнітивний дисонанс.
Морковна• 25 октября 2025
Ответ дляБез комплексів
То есть вы не читали, но осуждаете)))
Сильно
Лагшмивара• 25 октября 2025
Мне не понравилась.
Без комплексів• 25 октября 2025
Ответ дляМорковна
То есть вы не читали, но осуждаете)))
Сильно
Там довольно большие разделы были. Я думаю, что достаточно, чтобы получить представление о произведении. Было несколько историй и все в одном ключе)) Испытываю уважение к судьбе автора, но его произведение не зашло.
Морковна• 25 октября 2025
Ответ дляБез комплексів
Не зашло, потому что вы его не читали))))
Хотя похоже оно вам и не нужно
Без комплексів• 25 октября 2025
Что меня потрясло, так это Мастер и Маргарита. Из школьной программы ничего особо не впечатлило, разве Преступление и наказание Достоевского, может. На досуге сама с удовольствием читала Бунина, Золя, Моэма и многих других авторов, считающихся классиками мировой лиьературы. Поэтому, думаю, в Маленьком принце я и в неполном виде разобралась.
Начальник Анонимов• 25 октября 2025
Ответ дляВ шоколаде
Самокритично.
І gpt також юзаю.
Такий от когнітивний дисонанс.
Когнітивний дисонанс- це трохи інше.
В даному випадку мова про те, що з посереднього твору тут зробили майже біблію і шукають постійно якийсь таємний сенс . Вихваляються, які вони розумні і ганять інших, кому ця книга не зайшла ( Вам не понять, ось улюблена фраза порадниць в даному випадку). Додам ,дитячого і досить короткого.
От цікаво буде ,чи хтось тут ’Поминки по Фіннегану’ читав. Повністю. І зрозумів, що автор хотів цим сказати.
Мастер Пис• 25 октября 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Та нічого нікого не чіпляє.
Шкільна література -це +/-0 начитаності. Про таке краще не згадувати, не те що пишатись)
успокойте_Меня• 25 октября 2025
ерунда какая то. написанная под наркотой
успокойте_Меня• 25 октября 2025
Ответ дляБез комплексів
красное и черное запоем прочитала.
9 комнат• 25 октября 2025
Мы в ответе за тех, кого приручили
успокойте_Меня• 25 октября 2025
Ответ дляВ шоколаде
раньше вся была взрослая