Шалена невинність• 26 октября 2025
Як змиритися, що в Германии я не крута?
Я в Україні хазяйка, всі двері з ноги відчиняю.
Там ніколи не стану такою, буду нижчим сортом(так думаю)
І ніякі гроші це не компенсують, просто поматросять і все. Як змиритися
ВерСаСе• 26 октября 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Вам некомфортно що пролетаріат може дозволити по два рази вовк на майорку літати, мати будинок та гарна машину? В нас немає цього прошарку. Бо в нас ніщета і дуже багаті. Все
У них немає будинків, будинок в нашій землі коштує, наприклад, 800.000-1.000.000€, які будинки у простих робітників? Вони усі на зйомі. Мальорку я не люблю саме з вказаних вами причин. В Україні населення однорідне більш-менш, в Німеччині більш розвинена ця «класовість», і це ми живемо на півдні. В колишній ДДР взагалі пічалька.
ДваДваВісім• 26 октября 2025
Ответ дляШалена невинність
Два бизнеса, крута в городі, знают , що я вище многих
а деньги где ваши, что вы поперлилсь в Германию?
ДваДваВісім• 26 октября 2025
Ответ дляШалена невинність
Не так. Дивиться, я маю бизнес и не один. В Германии, що буду робити. Мови не знаю. И стара, мені 34
а зачем вам в Германию со Львова?
ДваДваВісім• 26 октября 2025
Ответ дляШалена невинність
Не хочу ваш робочий туалет забирати
у вас деньги есть и бизнес в чем проблема то
Бабка_в_кедах• 26 октября 2025
Ответ дляШалена невинність
ось життя і поставило вас на ваше справжнє місце
Хата на мати• 26 октября 2025
Ответ дляШалена невинність
Тролль)
Вітаміни косметика• 26 октября 2025
ну вас в Україні поза очі посилали а тутправду ви побачили-що нетак?
Ласковая_львица• 26 октября 2025
Ответ дляВерСаСе
У нас однорідна ніщєта
Ластоноша• 26 октября 2025
В Україні просто ніхто в голову не дав за відкриття ногами дверей, пару раз би дали в голову то все б завершилось
ПультОт_БМВ• 26 октября 2025
Ответ дляШалена невинність
То й що, таких як я 90% советчиц
Чесно, думала, у вас більше. А чого це ви так? Далі не захотіли?
ПультОт_БМВ• 26 октября 2025
Ответ длявре_Динка
Скажу вам по-секрету, в Україні двері з ноги також нищий сорт відкриває двері. Перед вищим це роблять швейцари або охорона. Трму не переживайте, ви багато не втратили, може хоч пробіли в вихованні заповняться
НиЖЧий.
ПультОт_БМВ• 26 октября 2025
Ответ дляВерСаСе
Та ладно,є будинки і в простих. Беруть в іпотеку на 30, 40, 50 років. Ви ж маєте знати, що в Німеччині ніхто не купує будинки з накопичених грошей. Ось в нашому селі з третього перегляду купили будинок за 740
тисяч, вона медсестра в шпиталі, він якийсь робочий.
ВерСаСе• 26 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Вони отримали значить Erbe для першого внеску, інакше ніяк.
ПультОт_БМВ• 26 октября 2025
Ответ дляВерСаСе
Чому ніяк? Я , наприклад,іншо думки. На перший внесок не так складно заощадити, якщо в сім´ї працюють двоє.
ВерСаСе• 26 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Банк не схвалить їм кредит без першого внеску
ПультОт_БМВ• 26 октября 2025
Ответ дляВерСаСе
На перший внесок можна назбирати, якщо в сім´ї двоє працюють, це не складно.
ВерСаСе• 26 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
😆😆😆😆
Про не складно смішно))
Ще в них немає дітей, автівок, відпусток, так?))
Про не складно смішно))
ПультОт_БМВ• 26 октября 2025
Ответ дляВерСаСе
😆😆😆😆
Про не складно смішно))
Є у них все. Якщо одна зарплата, кіндергельд йде на оренду, харчування, страховки автомобілі. То другу можна відкладати.
ВерСаСе• 26 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Ви взагалі нічого не знаєте про життя в Німеччині)
ПультОт_БМВ• 26 октября 2025
Ответ дляВерСаСе
Я живу тут вже четвертий рік. Ми обоє з чоловіком працюємо. Маємо трьох дітей.
Тому я знаю.
Що я ще не знаю за майже чотири роки?
Тому я знаю.
Що я ще не знаю за майже чотири роки?
ВерСаСе• 26 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Тому я знаю.
Що я ще не знаю за майже чотири роки?
Тому я знаю.
Що я ще не знаю за майже чотири роки?
А я тут живу з 2019 року, чоловік німець, у нас 2 дорогі автівки, будинок, який постійно потребує якихось фінансових вливань, минулого року от поставили на дах solaranlage, це коштувало бл. 23 тисячі. Кожної весни садівники підрізають кущі та дерева, це 2 тисячі. Звичайні робітники не можуть це leisten.
ВерСаСе• 26 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Тому я знаю.
Що я ще не знаю за майже чотири роки?
Тому я знаю.
Що я ще не знаю за майже чотири роки?
Кожні півроку приходить людина, що контролює камін, це теж 150€ за візит, ми трохи збільшили просто дорожку біля дому, відразу прийшов чоловік, зробив заміри, прийшов рахунок якісь там податки за використання землі, плюс страховка майна це більше ніж тисяча євро на рік, інші страховки, КАСКО, чоловік додатково робить відрахування на його та мою приватну пенсію, це тільки перше що прийшло на ум. Тут постійні трати, яке «легко накопичити»))
ПультОт_БМВ• 26 октября 2025
Ответ дляВерСаСе
Коли прості робітники ще збирають на перший внесок, нащо їм підрізати кущі і Solaranlage їм ще поки нема на чому ставити. Я це не прям must have ті Solaranlage, якщо нема зайвих грошей. Автівки не обов´язково мати дорогі. А як буде будинок, то вже ті дві тисячі в рік на йдуть на кущі, не такі то вже й захмарні ціни, а не знайдуть, то самі зроблять.
Ви просто не хочете визнати того, що прості робітники і Німеччині можуть також собі leisten свої будинки і до того ж жити нормально.
ПультОт_БМВ• 26 октября 2025
Ответ дляВерСаСе
Ну, погодьтеся, не всі чистять камін двічі в рік, і не у всіх він є. І на пенсію приватну не всі відкладають. То вже чисто ваше рішення.
Якби я не жила в Німеччині, то ,можливо, б і не знала, як можна. А я знаю з власного досвіду, що до чого.
ВерСаСе• 26 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Не знаю жодного приватного будинку без каміну, а solaranlage зараз взагалі Pflicht
ПультОт_БМВ• 26 октября 2025
Ответ дляВерСаСе
А я знаю. І не один. І Solaranlage це не Pflicht, а просто класний спосіб заощаджувати, звичайно, за умови,що є зайві гроші на його установку, хоча, мабуть, також непогано дотується державними програмами.
ВерСаСе• 26 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Ні, для Neubau це вже Pflicht. І це не дотується.
Шалена невинність
• 26 октября 2025
Ответ дляВерСаСе
Ужас. Навіщо вам таке життя там?