Шалена невинність• 26 октября в 00:29
Як змиритися, що в Германии я не крута?
Я в Україні хазяйка, всі двері з ноги відчиняю.
Там ніколи не стану такою, буду нижчим сортом(так думаю)
І ніякі гроші це не компенсують, просто поматросять і все. Як змиритися
Шалена невинність
• 26 октября в 01:14
Ответ дляМушля з Криму
А як же порівняння з шимпанзе?
Ні вчитися, ні працювати не хочете.
Тільки двері ногами відкривати
Ні вчитися, ні працювати не хочете.
Тільки двері ногами відкривати
За 4 роки вивчити а2? І бігати від курсів? Це дно
Мушля з Криму• 26 октября в 01:18
Ответ дляШалена невинність
Та я ж не про неі питаю, с про вас
Пустощі-веселощі• 26 октября в 01:19
Как обычно с экрана аж жЫр капает, а местные кормят тролика
Наивная Хо• 26 октября в 01:22
Яке ж убоге трололо. Треба таким частіше світло вимикати, щоб не було коли хєрньой страждати в інтернетах. І Львів приплело і Німеччину і борисфенку.
Ду да ду да ду• 26 октября в 01:23
Ответ дляШалена невинність
Два бизнеса, крута в городі, знают , що я вище многих
В чому саме ви вище? Неясно
спальное место• 26 октября в 01:45
Ответ дляЛукава_Кiшка
Заїло, давай щось новеньке, а то нецікаво
Тролль, прекращай гонивом заниматься
Шалена невинність
• 26 октября в 01:46
Ответ дляНаивная Хо
Удалено администрацией...
Сунуся в чужі справи• 26 октября в 02:13
Ответ дляШалена невинність
Не так. Дивиться, я маю бизнес и не один. В Германии, що буду робити. Мови не знаю. И стара, мені 34
Ну значит и нечего туда ехать
Я не тону• 26 октября в 02:15
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Можна назбирати і купити курс. не беруф.
Носки на подтяжках• 26 октября в 02:17
Ответ дляБорисфенка
Щось у вас з мовою трабли, як для Львова.
Матрьошка?
Що ви верзете? Багато львів´ян розмовляють на суржику. Взяти хоч би порадницю LoveLoveLove, в її мові багато російських слів. І нічого страшного, чи поганого в цьому нема.
Це ще берегині Тафелю будуть розповідати, як українцям розмовляти.
Носки на подтяжках• 26 октября в 02:19
Ответ дляБорисфенка
Живіть далі в Хацапетівці, такого ви більше ніде не знайдете.
Німецькі села в яких ви ховалися від джоб-центру, для вас кращі Хацапетівки?))
Шалена невинність
• 26 октября в 02:19
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ну значит и нечего туда ехать
Значит
Шалена невинність
• 26 октября в 02:19
Ответ дляНоски на подтяжках
Ахахаха
Ласковая_львица• 26 октября в 03:52
Двері з ноги в Німеччині теж легко відкриваються, тому що вони в квартирах міжкімнатні
Ласковая_львица• 26 октября в 03:56
Ответ дляВерСаСе
Німеччина взагалі дуже специфічна країна, у нас в Україні якось був непомітний цей прошарок робітничих спеціальностей, хоча і виробництв же ж особливо не було. Взагалі суспільство було плюс-мінус однорідне. А в Німеччині навпаки, дуже великий прошарок саме пролетаріату та мульті-культі. Мені це якось не дуже комфортно, хоча живу тут вже 7й рік і є і статус, і фінансовий рівень добрий, але так і не звикла. Просто некомфортне суспільство тут
Вам некомфортно що пролетаріат може дозволити по два рази вовк на майорку літати, мати будинок та гарна машину? В нас немає цього прошарку. Бо в нас ніщета і дуже багаті. Все
Ласковая_львица• 26 октября в 03:58
Ответ дляПосле 18
Это мы поняли, что вы из Германии никуда не спешите) ещё по теме, что если начнется там война, то вы никуда не сбежите, как из Украины
Я про це теж думала. Ви праві. Заставлять кожен цент відробити. Воювати думаю не відправлять. Але не випустять і якісь роботи по чомусь дотичному до війни дадуть. Недаром вони пунктів пропуску понаставляли. Вже перевіряють на чому би ти не їхав.
Та никада в жизни• 26 октября в 04:06
Ответ дляЛукава_Кiшка
Підете прибирати у німців.
там на уборки уже конкурс.вся зп уйдет на комнату.а за что жить и детей кормить
Та никада в жизни• 26 октября в 04:08
там мы нижний сорт.обслуга.драй унитазы и мой посуду.подмывай старичков.детей в детдом.собак в приют.а сама под мост в коробке живи.ото кайф.или паши как вол на двух работах и на тарелку супа заработаешь и аренду в глухом селе там за 100км от работы
Та никада в жизни• 26 октября в 04:08
это дома ты звезда а там ты никто и звать тебя никак.раб обслуга второй сорт
Та никада в жизни• 26 октября в 04:10
Ответ дляЛасковая_львица
не смешите.у нас у всех есть жилье.или квартира или дом в селе с землей.и хоть в Одессу хоть в турции люди ездят.
З бісиками• 26 октября в 06:32
Ответ дляШалена невинність
Удалено администрацией...
Я вся ваша• 26 октября в 07:05
Ответ дляШалена невинність
Я живу во Львові
Хто живе во Львові
То пише:’ Я зі Львова’
Наивная Хо• 26 октября в 07:06
Ответ дляШалена невинність
Удалено администрацией...
Экспертиза• 26 октября в 07:12
Автор, а с какой целью вы задались таким вопросом? Зачем вам уезжать? Львов бомбят? Сколько прилетов за 4 года было? 10?? По теории вероятности можно погибнуть и в дтп в Германии
Непогодка• 26 октября в 07:45
Ответ дляБорисфенка
Закінчила, отримала почесний сертифікат А2 :)
А ви, бачу, бізнес започаткувати хочете? Шоколад ’Світоч’?
А как Вы так умудрились?
Я за 2.5 года уже В2 осилила и на проф. курсах на немецком учусь.
А Вы тут на форуме вместо этого ’германиеведом’ подвизаетесь
Даха-сваха• 26 октября в 07:56
Ответ дляШалена невинність
Было уже
Муууумие• 26 октября в 08:14
Ответ дляШалена невинність
Я живу во Львові
То і живіть, нащо виїжати, не з Куп´янська ж чи Херсону