Пугачиха• 26 октября в 01:13
Треті пологи
Якими вони у вас були і на якому тижні? Чомусь з 30 тижня в голові засіла думка, що народжу раніше. Зараз 36 тиждень і все більше хвилювань. Перші і другі на 40-41 тижні природні були. Розумію що все індивідуально, але все ж таки, поділіться своїм досвідом, заздалегідь вдячна всім!)
Пугачиха
• 26 октября в 01:20
Ответ дляСкиниУскачи!
Треті пологи, ПДР був 9 грудня, а народила 19 грудня
Вау, дякую за відповідь!)
ГендиреХтор• 26 октября в 01:23
Треті пологи були на 39-му тижні, перші і другі - в 37. Треті пологи були найлегшими - весь процес зайняв близько 4-х годин.
Пугачиха
• 26 октября в 01:26
Ответ дляГендиреХтор
Ох, і я сподіваюсь, що весь цей процес швиденько пройде)
дякую Вам!
Пополняю_Карму• 26 октября в 01:28
Всі троє на 40 тижні,їхала вже з початковим розкриттям усі рази.
Тётушка Лошадь• 26 октября в 01:30
Через 2 дні після передбаченої дати
Тобто перші 37 тривали годину
Другі 40 (викликали) 4 години
Треті 40+ (викликали) 7 год
Тобто перші 37 тривали годину
Другі 40 (викликали) 4 години
Треті 40+ (викликали) 7 год
#Пойду_кгадалке• 26 октября в 01:42
Ответ дляГендиреХтор
+1 вжух и готово
ГендиреХтор• 26 октября в 01:49
Ответ дляПугачиха
дякую Вам!
Все буде добре, налаштуйтеся на це. Легких вам пологів!
Пугачиха
• 26 октября в 02:09
Ответ дляГендиреХтор
Дякую Вам!)
Бешене сарі• 26 октября в 03:41
36 це вже не раніше. Вжн можете готувати валізи. В 38-39 народите, якраз норм.
Гарні диньки• 26 октября в 08:06
Треті довше були, переносила, але донька крупненька була, ще й кесарево робили
Домашка• 26 октября в 15:27
Родила на несколько дней позже пдр. Зато очень быстро. На схватках(по ощущениям очень лёгких) делала уборку полдня, потом приехала свекровь посидеть со старшими. Поехали неспеша с мужем в роддом. А там глянули и бегом отправили в родзал. Через минут 30 уже родила. Единственное, что ребенок был крупный, прошел больно, думала, разорвет там все. В реальности оказалось ни единого разрыва.
Пугачиха
• 28 октября в 16:59
Ответ дляДомашка
Спасибо Вам!