Вишня на торті• 18 ноября в 02:25
Тести
Полоска темнішає ?
Вишня на торті
• 18 ноября в 02:30
Ответ дляMira-a102
Вас уму разуму учу
А я вас про це просила ? Чи ви з тих хто роздає поради коли не просять ?
Ля-ля-ля• 18 ноября в 02:35
Ответ дляВишня на торті
Лав лав лав?🤔
...аяприкольная• 18 ноября в 02:37
Ответ дляВишня на торті
А ви тему навіщо зробили? Самі ж питаєте, люди відповідають а тепер вияволось ви не просили.
Вишня на торті
• 18 ноября в 02:41
Ответ для...аяприкольная
В темі одне конкретне питання
Де там є щось про прохання поради що і скільки мені робити ?)
Встидаюся запитать• 18 ноября в 02:41
Ответ дляMira-a102
Вас уму разуму учу
Ну я вообще теста не делала, и что мне теперь всем это декларировать? Просто знала без теста, так и сказала своему офигевающему гинекологу
Да_Я_ТакаЯ_• 18 ноября в 02:45
Ответ дляВишня на торті
В темі одне конкретне питання
А вы на глаза балуетесь и не видите самостоятельно, темнее или нет?
Вишня на торті
• 18 ноября в 02:48
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А що вас так злить моє питання ? Чи немає за рахунок кого самоствердитися ? Мене якщо щось дратує то я йду повз
Я переживаю і це нормально