А я з косою• 26 октября в 08:08

Зачем переводят часы на зимнее время? В чем смысл?

Темнеет рано и встаешь в темень, и так депресняк. Не пойму смысла, объясните пожалуйста.
За ким я буду?• 31 октября в 23:56
Ответ длякогдадеЦкие
Хто б казав про ’загубилися’ Що далі з вашого життя ви напишете?
В мене все добре. Лежу ржу зі збирачки китайського лайна.
когдадеЦкие• 31 октября в 23:56
Ответ дляЗа ким я буду?
О, знов твоє моє
Книжка медична в кого була?
Ви забули, що у вас?
За ким я буду?• 31 октября в 23:56
Ответ длякогдадеЦкие
Ви забули, що у вас?
Зараз вам нагадаю, бо бачу склероз прогресує
когдадеЦкие• 31 октября в 23:57
Ответ дляЗа ким я буду?
Знову своє нікчемне життя описуєте? іго го!
когдадеЦкие• 31 октября в 23:58
Ответ дляЗа ким я буду?
З вашою деменцією тільки ваші галюцінації змагаються
За ким я буду?• 01 ноября в 00:01
Ответ длякогдадеЦкие
Я заздрю збирачам китайського мотлоху. Які ще й у пробках їздять. Візьміть мене до себе на роботу, благаю
когдадеЦкие• 01 ноября в 00:08
Ответ дляЗа ким я буду?
То підіть до збирачів китайського мотлоху. Хіба я вас не пускаю? Не заздрю людям, які свої галюцінації вважають за дійсність
За ким я буду?• 01 ноября в 00:16
Ответ длякогдадеЦкие
То я ж прошусь до вас на роботу. Скільки вам там платять, сьогодні ж зарплата була
На хліб є,чи деЦкие ще треба?
когдадеЦкие• 01 ноября в 00:25
Ответ дляЗа ким я буду?
На хліб є,чи деЦкие ще треба?
І ви там стояли на отриманні зарплатні? Скільки дали? Дивуюся вашій обізнаності. Все знаєте, про все зі свого життя розповідаєте .А що ж так вас на деЦкіх зациклило? Це серйозний симптом.
За ким я буду?• 01 ноября в 09:06
Ответ длякогдадеЦкие
Які черги? Чи пакувальники китайського мотлоху досі в конвертах отримують? Вже давно бабушка зарплати на рахунок приходять,як ваші деЦкие.
67тис. дали бабушка,хочу більше.Оце й думаю-може до вас влаштуватись і працювати на китайську економіку,стояти в пробках з 8 до 10,і йти додому після заходу сонця.Може воно того варте. Шо там у вас, які умови, які зарплати, соцпакет, страхування, як з законами-податки платите? У вихідні хоч відпочиваєте?
Все не турбую до понеділка.Відпочинок-святе.
когдадеЦкие• 01 ноября в 10:46
Ответ дляЗа ким я буду?
Ого, ви добряче вживали перед написанням цих нісенітниць . Навіть не буду витрачати час на прочитання опису вашого нікчемного життя.
За ким я буду?• 03 ноября в 07:49
Ответ длякогдадеЦкие
Удалено администрацией...
когдадеЦкие• 03 ноября в 09:14
Ответ дляЗа ким я буду?
Удалено администрацией...
Чекала коли ви пробухаєтеся Щоб далі відповідати на ваші нікчемні пости про ваше нікчемне життя
За ким я буду?• 03 ноября в 21:22
Ответ длякогдадеЦкие
Оце так номер.В бабушкі склероз,чи раздвоєніє личности?
Ви бабушка вже визначиться, чи ’не буду витрачати час на прочитання опису вашого нікчемного життя.’,чи чекала

Повторюю питання-що ж там з деЦкими?
когдадеЦкие• 03 ноября в 21:25
Ответ дляЗа ким я буду?

Повторюю питання-що ж там з деЦкими?
Оце так номер, склероз то у вас Але ви, звісно ж, забули Очікувано. Жгітє далі!
За ким я буду?• 03 ноября в 21:28
Ответ длякогдадеЦкие
Я вам ваше ж повідомлення за перше число процитувала. Чи зовсім від бояри поплавило бабушка ?
Так що с деЦкими?
когдадеЦкие• 03 ноября в 21:40
Ответ дляЗа ким я буду?
Так що с деЦкими?
На ваші хворобливі брєдні не існує нормальних відповідей. То що ви, вже проспалися після запою?
Що там ваш шприц з боярою (які ви словечки то знаєте! ) не стерся
За ким я буду?• 03 ноября в 21:57
Ответ длякогдадеЦкие
Ви так і не відповіли на просте питання. 1 го числа ви написали, що не бажаєте слухати мої бредні і витрачати час.
Сьогодні зранку виясняється що ви 2 дні чекали
То як насправді?
когдадеЦкие• 04 ноября в 08:59
Ответ дляЗа ким я буду?
То як насправді?
Насправді - ваші дурнуваті висери мало кого цікавлять. Продовжує далі ваше нікчемне життя
За ким я буду?• 04 ноября в 10:28
Ответ длякогдадеЦкие
Але ж мож нікчемне життя, і мої ’висери’ вам дуже заходять. Щоранку ви тут, щоб понюхати, і отримати задоволення
Нюхайте на здоров´я бабуню
когдадеЦкие• 04 ноября в 15:38
Ответ дляЗа ким я буду?
Нюхайте на здоров´я бабуню
Це ви себе так тішите? Ну що ж, дурак думкою багатіє Ваша хвора уява куди тільки не заносить . Вашу бабцю нюхайте самі , неграмотне
За ким я буду?• 04 ноября в 15:51
Ответ длякогдадеЦкие
Бабушко, прийміть ліки, бо в вас понос мыслей
Ум за разом заскакує.
когдадеЦкие• 04 ноября в 22:21
Ответ дляЗа ким я буду?
Ум за разом заскакує.
Те, що у вас давно щось заскочило, помітно з вашого першого повідомлення мало того що щось вживаєте шприцами, ще й бабусь нюхаєте
За ким я буду?• 05 ноября в 05:50
Ответ длякогдадеЦкие
Привіт бабулю ! Та як же не нюхать, як від вас смердить навіть через екран. Щось не дуже допомагають вам ваші гігієнічні процедури, які ви тут рекламували Скільки разів на день підмиваєтесь? Мило/гель використовуєте ?
когдадеЦкие• 05 ноября в 11:04
Ответ дляЗа ким я буду?
У вас вже не тільки візуальні галюцінації, а й нюхові . То у вас прогресує ваша психіатрична хвороба. Це все наслідки вживання алкоголю через шприц?
Що там ви за ліки, бабцю з деменцією, написали, я не знаю, щось не видно, щоб вам допомогло
За ким я буду?• 07 ноября в 07:23
Ответ длякогдадеЦкие
Привіт стара!
Як справи,як самопочуття? То як там з гігієною,чи ви не зрозуміли що я вас запитала?
Бачу свіжу ’гігієнічну’ тему,ваша?Не знаєте що відповідати,то вирішили в людей запитать
когдадеЦкие• 07 ноября в 13:07
Ответ дляЗа ким я буду?
Привіт стара!
О, нові галюни бабці підтягнулися Забухала ти, що стільки днів пропустила
За ким я буду?• 07 ноября в 17:06
Ответ длякогдадеЦкие
Та забула що чекає старенька на мене, переживає, заглядає, а повідомлень нема
То й вирішила запитати,як там справи,як гігієна,деЦкие.Чи жива,чи вже того...захолола
когдадеЦкие• 07 ноября в 19:42
Ответ дляЗа ким я буду?
Вам, бабцю, пробачається. І шизофренія, і деменція . Куди там що пам´ятати. Ще й не всі галюники записуєте . Чекаю на наступну порцію галюніків