ПрипоРошенная• 26 октября в 12:24

Когда время укрывать розы на зиму, и чем лучше?

агроволокном или землей?
Скіфська пектораль• 26 октября в 12:31
Ніколи не вкриваю, в мене їх багато. Тільки обрізаю і нагортаю землею трохи гірку. Але це вже майже в грудні
Кружите меня,кружите• 26 октября в 12:40
Ще рано вкривати. Десь ближче до кінця листопада, зараз жарко. Можете нагорнути грунт, якщо є натхнення. Я закидую коріння сосновою хвоєю, наземну частину не вкриваю. Навіть якщо наземна частина замерзне, то нова відростає швидко. Вимерзали до кореня за 20 років пару раз, коріння не вимерзало ніколи, київська область.
Копирайторша• 26 октября в 12:57
лише висипаю відро землі чи компосту під кущ.але це пізніше.
Стетоскопуло• 26 октября в 13:58
Вообщене укрываю. Раньше плетистые пригибала, там было важно сохранить плети. Сейчас и это ленюсь