Чекаю завтра• 26 октября 2025
пам´ятаєте про воду в жовтні? )
Дамбу Бєлгородського водосховища прорвало після вибухів, – росЗМІ. Під загрозою затоплення позиції підрозділів 6-ї армії рф, 44-й армійський корпус, 128-ї, 116-ї, 68-ї та 136-ї бригад.
я думала стихійне лихо буде, але і це непогано.
це початок дівчата
починаються тектонічні зміни 😎🍿
це початок дівчата
починаються тектонічні зміни 😎🍿
Бяки-козяки• 26 октября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
посипиться параша. уявіть 90ті, але тоді була підтримка заходу, зараз ізоляція, санкції, там скрін є що бачила.
але ж це повільний процес( а ракет і шахедів у них до фігіща ще. Поки вони там переб´ються, що з Україною буде?
Джага-джага• 26 октября 2025
Блин я сначала повелась как дурочка, обрадовалась, это вообще не в моем стиле, я наоборот обычно все критикую
Короче я понунлила, автор там только повреждение, на данном этапе даже о затоплении речи нет.
Зачем вы эти ложные надежды пишите. Вот дать бы вам леща честное слово
Из Виа-гры• 26 октября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
2 серпня писала своє передбачення про парашу
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3747215-2
я там ’чарівне зіллячко’ з 3ї сторінки, пост 74
Ну по-перше ви там писали про стихійні лиха. А їх поки що не видно. А по-друге, на жаль прогноз про те, що не до нас кацапам буде, теж не дуже збувається
Дикая Роза• 26 октября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
срака у них почнеться повна.
да-да, потужно, незламно, ще трохи и рішці піпець. зебубон підписався рашку розвалити. То хай іде і розвалює з лопатою кулеби.
Досить пропаганди дурноватої.
Дикая Роза• 26 октября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Маня, в будку
Менее Более• 26 октября 2025
Хай всі там к бісовій матері потопляться, виродки. Але в мене відчуття, що їх той бєлгород взагалі не хвилює. От якби таке десь на москві чи пітєрі рвануло і на х.. змило пів міста, було б куди приємніше.
Чекаю завтра
• 26 октября 2025
Ответ дляМенее Более
справа не в бєлгороді, а в ефекті доміно, який мав бути після чогось пов´язаного з водою.
Чекаю завтра
• 26 октября 2025
Ответ дляИз Виа-гры
я думала, що стихійні лиха, воду бачила. там же є скрін.
Менее Более• 26 октября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Чекаємо. Просто вже якесь надто довге і болюче те чекання для нас.
Из Виа-гры• 26 октября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Я не знаю, про які скріни ви кажете. У вас там написано про стихійні лиха і що канапам не до нас буде. Ні того, ні того немає
Из Виа-гры• 26 октября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
А шо, вже є якийсь ефект доміно?
Чекаю завтра
• 26 октября 2025
поки мене тут засирають мадяр повторно вальнув. ахахх ))
дівки, я не помиляюсь
будьте здорові всі мені 🩵💛
дівки, я не помиляюсь
будьте здорові всі мені 🩵💛
Да Щас же• 26 октября 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Ой, ща зайдёт какая нибудь сердобольная и начнёт- там же дети
Щоб вони там потопилися — ті кацапські діти!!!
ИграйМойГормон• 26 октября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Дуже схоже, що то ви і написали.
Відповів всім• 26 октября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Дуже схоже, що то ви і написали.
Мисс очевидность)))
И как вы догадались? Автор же, всего лишь, ни на что не намекая, черным по белому написала, ВНИМАНИЕ))):
НетЕщеНаверное• 26 октября 2025
В телеграмі шукайте місцеві пабліки і там можна побачити трохи загальну ситуацію.
Це я для тих , хто не може зрозуміти що там відбувається
Медсестричка• 26 октября 2025
Ответ дляВідповів всім
Мисс очевидность)))
Ждите чтобы все прогнозы сбылись, не отвлекайтесь.
Відповів всім• 26 октября 2025
Ответ дляМедсестричка
Как это делаете вы?)
НетЕщеНаверное• 26 октября 2025
Доречі, пабліки бєлгороду відрізняються від більшості болотяних - там відчувається подих війни. Але, варто зауважити, що то інших болотяних не обходить💩
Медсестричка• 26 октября 2025
Ответ дляВідповів всім
Как это делаете вы?)
В смысле? А я причём? Вы хоть смотрите, что и кому пишете. Для меня лично, это развлекательная тема. Интересно наблюдать за местными сочинительницами и их хомяками.
Відповів всім• 26 октября 2025
Ответ дляМедсестричка
Вы какая-то странненькая) Сами посмотрите кому и зачем пишете свои непонятные претензии
Чекаю завтра
• 26 октября 2025
Ответ дляБяки-козяки
так затоплення чи загроза затоплення?
А це ви бачили такий розвиток подій? Чи згадали ту тему? Бо я її також пам´ятаю.
вже не загроза, вже признались що в бліндажах
в перекладі з свинособачої як мінімум по пояс напевно ))
і це тільки початок, вода прибуватиме
ПолБатона• 26 октября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
дівки, я не помиляюсь
будьте здорові всі мені 🩵💛
дівки, я не помиляюсь
будьте здорові всі мені 🩵💛
А коли шматочок курської області захопили, це не ви ’помилялися’ про початок кінця війни і їхнього краху? І як тепер справи на тій місцевості? Нічого, що вони пішли Чернігівську область ’рятувати’? Риторика один в один.
Медсестричка• 26 октября 2025
Ответ дляВідповів всім
А почему вам можно писать юзерам свои претензии, а мне нельзя?))
ПолБатона• 26 октября 2025
Автор, а що там на Покровському напрямку? Що наша пропаганда скаже, планово відступаєм на більш вигідні позиції?
Бяки-козяки• 26 октября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
і це тільки початок, вода прибуватиме
сподіваюсь, що так і буде.
На відміну від тих, хто скептично сприймає такі прогнози, я особисто вірю в те, що війна може закінчитись геть не так, як було б очевидно.
Еєдине що хвилюю, це час...це все може тягнутись роки, поки ця недоімперія розвалиться( Бо за великим рахунком на той Бєлгород всім начхати. А угрупування на Харківському напрямі не те, щоб дуже велике. І якщо вони вийдуть з Вовчанська, наврдя чи це щось змінить кардинально.
Любимка-анонимка• 26 октября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Та це пох. Сам факт добре їх підкосив.
Усі частини, що стоять у воді не можуть нормально оборонятись, маневрувати, постачати боєприпаси, паливо, продукти. Техніка глохне, окопи й бліндажі все водою. Розрив логістики. Підрив дамби порушує маршрути підвезення, евакуації поранених, ротації, постачання БК. Мости, дороги, польові госпіталі, ніхто не знає, як довго вода стоятиме, що робити далі. втрата контролю над районом.
Подивилась, норм вгатили,я особисто задоволена.
Чекаю завтра
• 26 октября 2025
Ответ дляБяки-козяки
сподіваюсь, що так і буде.
Справа не Вовчанську, не в дамбі навіть. Я не можу вам сказати чому саме ця подія. Але в моїх видіннях це точка неповернення. Хз чому, але далі якісь зміни в економіці , заворушення соціальні. Я не кажу, що внаслідок, кажу що після.. цієї події. Це неминуче, я наполягаю як би мене тут не срали. )
Безсовісна кума• 26 октября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Ще я запитаю.)
Це погано для них, а що це дасть нам?