Все до блиску• 26 октября в 20:50

Стосунки. Дівчина говорить, що не може відповісти взаємністю. Боротись?

Чи це фіаско?
из желе я• 26 октября в 20:50
Хз. Мало вводных. Но то, что говорит прямо, уже хорошо, не держит про запас и честна с Вами
Нічний дожор• 26 октября в 20:51
Зачем бороться, если девушке вы не нравитесь ?
дожену і ощасливлю• 26 октября в 20:51
Боротись=нав´язуватись?
Свекруховна• 26 октября в 20:52
Не нужно, поверьте....ничем хорошим для вас не закончится.....вы всегда будете запасным вариантом...
Пишна молодиця• 26 октября в 20:54
У багатьох дівчат є певні уявлення про необхідний фінансовий рівень хлопця. Якщо у вас не було відносин, ймовірно за все вона не бачить у вас цього рівня щоб щось починати
Тихомандражная• 26 октября в 20:55
Автор, насильно мил не будешь
Имейте гордость и адекватность, никогда ни за кем не бегайте
Эскиз бесконечности• 26 октября в 21:01
Ответ дляПишна молодиця
Как в юношестве об этом можно думать? Мыслить и рассуждать начинают после 30 уже
ЭтаваНиМожетБыть• 26 октября в 21:05
Так які у вас стосунки? Вони точно не тільки у вас в голові?
Пишна молодиця• 26 октября в 21:06
Ответ дляЭскиз бесконечности
Не хотіла писати полотна. Добре, ось вам приклад. Хлопець мені жаліється що його відшила дівчина, він не розуміє чому. Він цього не знає, а я знаю що до цього вона рік зустрічалась із хлопцем із власним бізнесом, вони розстались, але у неї вже склались певні стандарти, хлопець який має середній дохід та живе на з´ємній квартирі її вже не влаштовує. Їм обом на той момент було до 25 здається
Кумедна• 26 октября в 21:24
Автор, як вы хочете боротися та з ким? Ви втрачаєте свій час в першу чергу, також ви ще більше емоційно прив´язуєтесь, якщо не полишаєте спроби сподобатися. Дівчина зробила свій вибір, ви не її принц, навпаки, я б хоча б ’тримала обличчя’ та робила вигляд, що мені байдуже. Колись було, що один хлопець мені дуже сподобався, він якось і фліртував, але якось так...я йому сказала більш прямо, що подобається. Він відморозився. Наступного дня я його зустріла з дівчиною, але й я була з іншим хлопцем і зробила вигляд, що так і має бути, бачила, що він був вражений...
Форточка• 26 октября в 21:57
Если сомневаетесь, то конечно не стоит бороться.
Не стесняюсь• 26 октября в 22:07
С ней?🤣
Да не, идите дальше.
Летюча помилка• 26 октября в 22:09
Бороться с ней? С ее мнением, ее решением. Вы тогда ее не уважаете. Уважительно будет сказать Я доверяю твоему решению, но если ты его поменяешь, я буду рад, я открыт общению с тобой. Такая мужская позиция очень подкупает, говорит о внутренней силе
Апрель Ивановна• 27 октября в 11:45
Поважати її рішення і зайнятися власним життям