Блондинка в Шоколаде• 26 октября в 21:10

Whatsapp та мій глузд

Дівчата, підкажіть як перенести на новий телефон усі бесіди?
Під´єднала два телефони до однієї мережі. Коли активую на новому і потім просить просканувати qr-код на старому, на старому автоматично вилітаю з облікового запису. Смс приходять, все ок. Резервну копію зробила.
Що не так роблю? До цього робила перенос декілька років тому і все добре, зробила. А тут вже третю добу бідкаюсь. Кількість спроб лімітовано в день.
Бронетапці• 26 октября в 21:14
Прикольная рубрика).
По теме не подскажу, но я бы спрашивала у гпт-чата. Иногда дело говорит
автор Блондинка в Шоколаде • 26 октября в 21:16
Ответ дляБронетапці
Прикольная рубрика).
Та уже не знаю кого спрашивать. Сейчас пойду джипити насиловать...
СПС за подсказку!
cTpawHoegeJIo• 26 октября в 21:26
https://faq.whatsapp.com/209942271778103/?helpref=...
автор Блондинка в Шоколаде • 26 октября в 21:34
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Велике дякую!!!