ЖующаЯКонфету• 26 октября 2025

Електро Простирадла/тощо - наскільки безпечні?

Модливо питання і тупе, але потреба є - тому питаю..
Думаю купити мамі електро простирадло (ще бачу що є варінати зарядки від павера тощо)
Наскільки воно безпечне?

Ще таке уточнення... Мама може випити і заснути з варіантом "не альо".... Ще може запісятися - чи не довбане її при цьому?
Я не жартую. Розумію що переважній більшості людей те, що я пишу, то дивно і лячно, але таке життя у нас. Тому і питаю. Як не крути, а грітися треба
Яжбоматусяблін• 26 октября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
дякую, але не по тему для мами
для дитині доречі щойно замовила і оплатила фліску)) дякую дівчвтам за поради!
Есть постель из байки. Она тоже теплее. Но флис должен быть теплый. Ещё есть ткань двусторонняя махра. Из нее обычно халаты шьют. Но для простыни в наши условия неплохо было бы. Эта ткань очень теплая
автор ЖующаЯКонфету • 26 октября 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
дуже дякую. дуже актуальні дописи в наш час. я накидала собі в корзину вже дещо для нас з дитною
чекатиму зп)
палка-копалка• 26 октября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
не лізти не можу - в нинішніх реаліях все ж шукаємо способи обігріву
ви ж розумієте
Таке простирадло у випадку з вашою мамою - ризик
автор ЖующаЯКонфету • 26 октября 2025
Ответ дляпалка-копалка
та вже зрозуміла(
Яжбоматусяблін• 26 октября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
ви ж розумієте
Тогда купите маме плед и пусть она на нем спит. Теплее будет. У меня не хватало одеял, я спала на натуральной дублёнке , на меху. Тоже тепло.
автор ЖующаЯКонфету • 26 октября 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
згадую як в дитинстві приїзджали до баби в село і тато мені стелив на постіль кожух. оцієї стороною внутрінньою, збарашком... нереальні спогади
Байрактарна• 27 октября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
А мене клали під перину, і то була каторга - важка, височенна, до ранку пір´я збивалося кудись в ноги
Можете мамі, до речі, під звичайне простирадло і ту непромокайку флісовий чи шерстяний плед постелити.
Смурфетта• 27 октября 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Я тоже пробовала спать на включенной. Но мне как- то нехорошо было. Хотя я мерзляк
Та я тоже мерзляк как и вы.
Поэтому и выставляла режим на том одеяле на умеренный — но это был капец просто (( невозможно не то что спать а лежать невозможно было (мне)
Яжбоматусяблін• 27 октября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я теж кожух згадувала. Зараз би тепло на ньому було...
Свекруня• 27 октября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
дяую, ща загуглю. я до конкретних моделей чесно кажучи ще не придивлялась
10 років користуємося, вже всіх родичів підсадили, купуємо тільки Німеччину, є автовимикач, кілька температурних режимів, можна прати.
Свекруня• 27 октября 2025
Ответ дляВ танке
Автор, я много лет пользуюсь, для меня очень удобная штука. Но не уверена, что не закоротит, если на нее жидкость попадет. Заодно спрошу в вашей теме, может быть кто-то из девочек стирал такую простынь?
так, но тільки ручну, хоч вказано можно делікатну машину
парИла я парИла• 27 октября 2025
Беріть німецьке від 3т грн і все буде добре. Або від ЮСБ, воно вимкнеться досить швидко.