ЖующаЯКонфету• 26 октября 2025
Електро Простирадла/тощо - наскільки безпечні?
Модливо питання і тупе, але потреба є - тому питаю..
Думаю купити мамі електро простирадло (ще бачу що є варінати зарядки від павера тощо)
Наскільки воно безпечне?
Ще таке уточнення... Мама може випити і заснути з варіантом "не альо".... Ще може запісятися - чи не довбане її при цьому?
Я не жартую. Розумію що переважній більшості людей те, що я пишу, то дивно і лячно, але таке життя у нас. Тому і питаю. Як не крути, а грітися треба
Наскільки воно безпечне?
ЖующаЯКонфету
• 26 октября 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Как я понимаю, то оно так сделано, что безопасно.
дякую.
переживаю аби не коротнуло коли або вода попаде.. або.. ну таке..(
ТрамвайGirl• 26 октября 2025
Оооо
Могу рассказать как пользователь уже трех лет
Фирма «Ясам»
Офигенская штука!
Включил на 2-ку греет - сразу же
Надолго не включаю, т к прогревается постель и под одеялом реально тепло держится
Самое главное сразу согреться и тогда кайфешник! Так уютно становится 💖
Фирма «Ясам»
Офигенская штука!
Включил на 2-ку греет - сразу же
Звоночек• 26 октября 2025
У сусідки в простирадлі щось замкнуло коли воно було в резетку включене, а вона в цей час спала, то стало диміти. Сусідка проснулась, але не знаю може щось загорітись чи ні.
Яжбоматусяблін• 26 октября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
дякую.
Смотря какую купите. Если Китай дешёвый - опасно. Если дорогую - не знаю, там больше защит. Безопаснее грелками с водой обложиться
ЖующаЯКонфету
• 26 октября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Оооо
Фирма «Ясам»
Офигенская штука!
Включил на 2-ку греет - сразу же
Фирма «Ясам»
Офигенская штука!
Включил на 2-ку греет - сразу же
дяую, ща загуглю. я до конкретних моделей чесно кажучи ще не придивлялась
ЖующаЯКонфету
• 26 октября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Небезпечні, я б не брала
та тому і переживаю.. враховуючи всі варіанти
Примарочка• 26 октября 2025
Купуйте нормального бренду, не дешеве турецьке чи китайське з аліка, щоб було все ок. В мене beurer там є захист від перегріву і вимкнення у разі чого,це сертифікований прилад
Яжбоматусяблін• 26 октября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Безопасно прогреть постель и выключить
ЖующаЯКонфету
• 26 октября 2025
Ответ дляЗвоночек
ото й переживаю. бо в цьому випадку не дай боже може спати і далі...
ЖующаЯКонфету
• 26 октября 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
та я гтова і дороге купити.. аби толк був
моя мама не обкладеться рілками з водою.. скорше горілкою(
В танке• 26 октября 2025
Автор, я много лет пользуюсь, для меня очень удобная штука. Но не уверена, что не закоротит, если на нее жидкость попадет. Заодно спрошу в вашей теме, может быть кто-то из девочек стирал такую простынь?
ЖующаЯКонфету
• 26 октября 2025
Ответ дляПримарочка
дякую за реальний приклад!
Стетоскопуло• 26 октября 2025
У меня дед на таком чуть не сгорел в свое время, ну их. Лучше уж грелку с горячей водой.
ЖующаЯКонфету
• 26 октября 2025
Ответ дляTeonaa
А мама «вміняєма»? Може клятвенну обіцянку взяти, що спати на ньому лише коли як стьоклишко? І після «остаточного» походу в туалет перед сном?
Ну або може краще пару-трійку грілок старого зразка?
вміняєма в процес обіцянок
після обіцянок коли я не там - гуляй душа
ну варіант
ЖующаЯКонфету
• 26 октября 2025
Ответ дляВ танке
послухаю. дякую
ЖующаЯКонфету
• 26 октября 2025
Ответ дляСтетоскопуло
дякую(((
100%• 26 октября 2025
Один раз ледь не згоріла, але матрас спалила. Щакрути якось вночі його ногами і виходить задала між ніг,почало горіти. Може така фірма, чи якість. Служило довго. Купила всеодно такеж,просто контролюю тепер,відключаю коли прогріє.
ЖующаЯКонфету
• 26 октября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Я планую купити грілки дві
вона не буде заморочуватися. дякую
Стетоскопуло• 26 октября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
дякую(((
Оно хоть дорогое, хоть не дорогое, ну кто даст гарантию что не коротнет. Стремно.
Яжбоматусяблін• 26 октября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Тоже неплохой вариант. Я сплю на пледе или одеяле шерстяном без пододеяльника. Так теплее. Но стирать его тяжело. Можно махровую простынь купить
ЖующаЯКонфету
• 26 октября 2025
Ответ дляСтетоскопуло
дякую. та не враіант купити їй дороге. аби було в прок як то кажуть..
але блін... там кровать вся запісяна.. сорі..( переживаю що довбане
Звоночек• 26 октября 2025
Автор, купіть їй флісову або велюрову простинь, вона не холодна коли лягаєш і тепліше спати. Я дітям купила, реально тепліше в ліжку
Стетоскопуло• 26 октября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
дякую(((
И кстати вспомнила, не только мой дед, у моей сотрудницы на работе загорелось, она на стул стелила. Вонь потом неделю в кабинете была.
На циголках• 26 октября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
дякую.
1 ими только греют и убирают, спать нельзя!
2 воду на них лить нельзя