Дуб береза• 27 октября в 10:31
Вітаю! Підкажіть яку зарядну станцію придбати для єл.плитки не великої?
Дякую! 🙏 можливо хтось купував вже
ВундерКИНГ• 27 октября в 11:35
Я для приготування їжі придбала однокомфорочну індукцію і зарядну станцію Блюетті на 1000вт- все працює перевірено. А тягне фен..для мене теж важливо.
andrey_spec• 27 октября в 17:04
Дуже дорого купувати станцію на 2-3-4 квт щоб готувати їжу, це абсурдно. За ці гроші можна просто купувати готове достатньо довго. Тут пропонували багато нормальних варіантів: плитка на 1 квт і станція на 1 квт, або плитка на газових балончиках, мультіварки тощо.