После шести ни-ни• 27 октября 2025
Что скушали сегодня
Репетиторша• 27 октября 2025
Ответ дляКров з молоком
Лікарі самі не знають, що це за хвороба. Якась страшна кропивʼянка, яка буквально від усього-від холоду, тепла, навантажень, вітру, води і так далі. Всі аналізи показують, що в мене жодної алергії, перевірили мене вздовж і впоперек, призначили якусь гістамінову дієту, а там не можна нічого. Одну капусту можна свіжу, якесь мʼясо, зелені яблука, гречку, огірки, кабачки. Ще і до того всього, можна лише свідеприготовану іжу. Тобто, зваривши шматок мʼяса на обід, я не можу його зʼїсти на вечерю.
Ой, я бы и капусту вычеркнула отсюда...
Репетиторша• 27 октября 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Моє збочення тут не оцінять, але як є.
Страшенно захотілося манки. Як в дитинстві - канонічну, з грудочками)
Тож зварила манку на молоці, з грудочками, полила абрикосовим варенням і зтріскала повну тарілку.
Я бы сьела
Кров з молоком• 27 октября 2025
Ответ дляРепетиторша
Ой, я бы и капусту вычеркнула отсюда...
Чому? Мені квашену не можна, а от свіжу/цвітну/броколі можна. Тоді взагалі нічого їсти, бо помідори/баклажани/картоплю/перець/гриби не можна.
Репетиторша• 28 октября 2025
Ответ дляКров з молоком
Хорошо если катит, нам с мужем врач запретил и нам реально плохо от нее